şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çokça vuku bulan olaydır. hayır ben senin acını unutmuş hayatıma bakıyorum, sensiz bi hayat kurgulayıp, olmadığına ve bundan sonra olmayacağına kendimi inandırmış bunu kabullenmiş bi şekilde hayatıma devam ediyorum peki sen ne yapıyorsun? bilinçsiz bi şekilde geri dönüp hayatımı tekrar sikmeyeceğinin garantisini veremeyerek eski günlere dönmek istiyorsun. arkadaşlar sevmiyorsanız oynamayın kimsenin kalbiyle gururuyla lütfen. o iç ağrısı kolay geçmiyor, kolay atlatılmıyor. affetmeye değer mi denemek lazım mı tekrar? bu soruların cevabı da belirsiz. bıktım bu ne yapacağım çaresizliğinden.
 • ve bu hayatın ''sen bakarken soyunamiyorum'' deme şeklidir..
 • dönmesinin çok uzun sürmesi karşına yeni bi insan çıktıktan sonra dönmesi vazgeçtikten sonra dönmesi çok kısa bi süre önce gelse her sey farklı olabilecekken artık başkasını istiyo olmak söylemek istenen onca şey biriktirilmişken öyle bir zamanda geldi ki eski tanıdık bi yüzden başka bi şey ifade etmedi bende çünkü aklımdaki tek şey -karsıma cıkan yeni insandı-
 • hayatta her şeyin istediğimiz gibi olmadığının küçük bir göstergesidir belkide ...
  seversin... o da bunu bilir. ne hayaller kurup büyütürsün onu içinde . senin olmasını ve asla gitmemesini istersin. o günün hayaliyle yaşarsın hep. olmayacağını bile bile seversin yine.
  günler ve aylar geçer... içinde beslenemeyen ve susuz kalan o sevginin solmasına alışırsın zamanla. tükenmeye başlar , unutmaya çalıştıkça unutursun. ve unutmuşsun...
  gün gelir kapını çalar hayalini kurduğun kişi. ama onu aylarca bekleyen ev sahibi çoktaaan göçüp gitmiştir...
  aslında tekrar eskisi gibi sevmek istersin onu , ama yapamazsın. o sevgi solalı uzun zaman olmuştur. sen , keşke tekrar sevebilsem umuduyla o ise sana yaşattıklarının verdiği pişmanlıkla kalır ortada.
  ne senin ne de onun istediği olmuştur.
  hayatın küçük bir oyunu işte...