şükela:  tümü | bugün
  • yeni yazar olmuş. hoşgelmiş.
  • bu şekilde yazmayı sevmem ancak tam bir "bin biyli siviyirim" gerzeği.

bir başlık altına entry girerken "müziği'de" demiş, öyle değil dedim, "müziği de" olmalı.

geçip, "bin biyli siviyirim, tişikkirlir" dedi.

sözlük kimlerin ayağının altında kalıp ezildi ya rabbim.

sen kimseye hak etmediği haddi hududu verme.

edit: hakkımda söyleyebileceği herhangi bir şey olamadığı için, başlık altıma gelip havadan laf sallamış bir üyenin entry'sinden cümle çalıp ortaya koyan şahıs. "muhatap almadığınızda başlık altınıza geliyor" falan demiş, tam bu kısımda bile kendisinin aslında hayatı boyunca ne denli sevilmeyecek bir tipte olduğunu tespit ettim, başlık altına gelme sebebim zaten kendisinin sevimsizliğiyken, bu çakma hareketi de ne yazık ki beni kendisine acımaya itti. batık kadar bile, yani kendi içinde dahi sevilebilecek, bir leke dahi taşımayan leş bir insandır. "muhatap almadığını" iddia edip, geçip tüm entry'lerimi okuyacak kadar "muhatap" olabildiği için sevindim, çünkü kendisinin nick'inden dahi haberdar değildim, hafızamda o kadar bile yer etmemiş. bu gibi içi boş, cahil ve kof insanları zaten allah hayatımdan esirgesin.

başkalarının entry'lerini eleştiremeyecek kadar zavallısın, çünkü edat bağlaç kavramını dahi bilmekten acizken, bir de üstüne kulaklarını kapatıp "bin biyli siviyirim tişikkirlir" diyebilecek kadar da batık bir kafasızsın. ekşi sözlük'ün zamanında binlerce alım birden yaptığı devirde bile senin düzeyinde, yani düzeysizliğinde inan 1 insanla bile burada karşılaşılmamıştır. başlık altıma gelip de yazmış olduğun yazı da çakma, copy-paste olduğu kadar aynı zamanda asılsız bir beyandır. ekran görüntüsünü yayınlamaktan da gocunmam. bye.
  • niyetinin baştan kötü olduğu, başlığıma gelip saydırmasından anlaşılan takıntılı hasta bir yazara dert olmuştur.
  • escinsel bir eksisozluk yazarı aynı zamanda.
  • eşcinsel değildir. bir üst entry'de görüldüğü üzere herkese eşcinsel iftirası atan paronayak bir yazarımsının haksız iftirasına maruz kalmıştır.