şükela:  tümü | bugün
  • olmasaydın tok karınlı bebekler olmazdı o yuzden sanki daha cok anne babaların dostları gibi geliyo bana
  • çocuk ve bebekler için müziklerin olduğu tatlı bir you tube kanalı. 8 aylık yeğenim izlediği anda kitleniyor resmen, favorim ördek. *
  • favori karakterimin şaşkın ördek olduğu youtube kanalı.

evet baba olduktan sonra seve seve öğrendim.
  • arabada tazmanya canavarına dönen çocuğumu bak senin özel koltuğun var diye sakinleştirmemi sağlayan mübarek yapım. her ne kadar paint'te yapılmış gibi görünse de çocukların pek sanatsal kaygısı olmadığından ebeveynler için son derece faideli. sıkıştıysan koş tuvalete, kendim yapabilirim, hapşırırken elinle ağzını kapa tarzı başka pek çok güzide eserleri de bulunmakta.
  • renkler ve çizim çocuklara göre. çünkü onlar dünyayı bizim gibi göremiyorlar. 10 aylık kızıma açtığım zaman heyecandan ellerini çırpıyor. özellikle arı vız vız.. 10 aylık ömründe onu bu kadar mutlu eden başka bir şey yok. o yüzden çok izletmemeye çalışıyorum. tablet bağımlılığı yaşını olabildiğince ertelemek ve acil durumlar için tolerans gelişmemesi için..

not:bir adet anarşist ördek içerir..
  • 0-2 yaş aralığında bulunan bebekler için tam bir sakinleştirici. sayesinde yemek yedirebiliyoruz. yoksa halimiz duman. tebrikler.
  • adını buradan okur okumaz müziği kulağımda çınladı.

- bir gün 5 küçük ördek saklanmışlar gizlicek anne ördek vak vak demiş 4 ördek geri gelmiş...

-edit: mini animaymış.

bu bir ayı geliyor kaç kaç kaç şarkısını yapanlar
  • (bkz: ördekçiyiz)
  • unutkan ve şaşkın oturuyormuş parkta
    bir rüzgar esmiş
    hepsi üşümüş o anda

dizelerini içeren şarkılara sahip yapım .
    ailecek hastasıyız.
  • burada bi ayı var. ayı bal çalıyor sonra arılar da ayiyi kovalıyor.

benim yeğenim de hicbirseyden korkmaz gözüpek bi çocuk var cesur bir bebek. daha 11 aylık henüz. ama çocuğun korktuğunu sadece bu kanalın ilgili videosunda gördüm. ayiyi görünce başlıyor aglamaya. başlıyor aglamaya. ama gözünü de alamıyor. dikkatli dikkatli bakıyor tam ayı çıkıyor ağlıyor tam görünüyor yine ağlıyor. ama hem ağlıyor hem dikkatle izliyor. kanalı değiştirince daha çok ağlıyor. ayiyi acınca korkudan ağlıyor. bizim çocuk mazoşist mi anlamadım valla.