şükela:  tümü | bugün
  • artık herkes için zaruret haline gelmiştir.
    son dönemdeki seks kasedi skandallarını gördükten sonra; insan gayriihtiyari mekanın sağını, solunu, kıyıyı köşeyi şöyle göz ucuyla da olsa kontrol etme ihtiyacı hissediyor. varsa bile nasıl bulucaksın o da ayrı mevzu gerçi.
    siyasi bi değeriniz olmayabilir, kamuya malolmuş, haber değeri taşıyan birisi de olmayabilirsiniz. ama yarın, öbür gün kendinizi; sevişirken-nasıl olsa kimse görmiyecek diye-yaptığınız maymunlukları, youtube ya da benzeri bir sitede izlerken ve bunun yanında ekşi sözlükte hakkınızda yazılan, 'slip don giymeseymiş iyiymiş', 'göt de karpuz gibiymiş ehere mehere' benzeri yorumları okurken bulursanız hiç şaşırmayın derim ben.
  • gizli kameraların 10 tl fiyattan işportada satıldığı şu günlerde elzemdir. derin devler yapmasa bile piç arkadaşlarınız bile yapabilir kaydı. sakata gelmemek lazım. gerçi şöyle bir şey var. ben şahsen hatunlarla çok afedersiniz sevişme görüntülerim, kasetlerim yayınlansa gurur duyarım. bedavadan reklamım olur işte mına koyim.
  • (bkz: şerefsizim aklıma geldiydi)
    paranoyak aktivitedir. bu kontrolün yapılamadığı, bilinmeyen mekanda en iyisi planlanan yerde sevişmemektir, bunun için hadi canım yatak odasına geçelim denildiğinde salon iyi ya kanepe rahatmış diye olaya girilir, her yere de kamera düzeneği kurulacak değil ya.. bir de madem karşındakine o kadar güvenmiyorsun, ikram edilen yiyecek içeceğe de dokunmayacaksın böbrekten olmamak için. tabi tüm bu gerginlikle ne gibi bir verim alınır o ayrı bir konu.
  • (bkz: voyeur)
  • türkiye öyle bir hale geldi ki,artık kesinlikle gerekli olandır.
  • bu kontroller konusunda, bazıları için oldukça geç olduğu görülüyor.
    hacı, az bi yaptığınız işe dikkat edin kurban olim :/
  • ufacık kamerayı arayıp bulmak zaten kısıtlı olan sevişme vaktinizden çalacaktır. onun yerine, mikrodalga fırınlardan kolayca elde edebileceğiniz magnetron tüpü ve internetten edineceğiniz azıcık bilgi ile bir adet herf gun yapın. sevişeceğiniz odada bir dakika kadar çalıştırın (siz odadan çıkın bu sırada tabii) artık güvenle sevişebilirsiniz.

her şeyi biz mi öğreticez sayın vekiller pardon arkadaşlar?

bakınız herf gun: http://www.youtube.com/…h6gklv1wtcs&feature=related
  • bence kızların yapması gereken bir şey çünkü:

(başka bir entry'imden copy+paste)

bir gün whatsappten tanımadığım bir numaradan bir video aldım. açtım video'yu bakıyım bir dedim, 1 dakika sonra olayı anladim ve şöyle düşündükten sonra video'yu kapadim: şerefsizin biri kızla cinsel ilişkiye girerken gizli kamera ile video çekmiş, bunuda etrafa yaysınlar diye kızın kız "arkadaşlarına" atmış, adi herif

ben bu video'da ki kızı tanımam etmem, hayatımda bir yada iki defa gördüm yada görmedim ama bana kadar ulaşmış bu film. filmin 1 dakikasını gördükten sonra, kesin bu çocuğu kız tarafı vurur felan diye düşündüydüm ama öyle olmadı
    ılk başta filmde ki çocukla kızlarını evlendirmeye çalıştılar, olmayıncada "iftira", "montaj" dediler, tayyip'ten öğreniyorlar hep. bizim kızımız kız oğlu kız dediler bu nasıl söz ise amk, sonunda bizim oralı olmayan, doğulu biri ile kızı evlendirdiler. birde normalde 10 dakika takman gereken ve bakireliği simgeleyen kırmızı kemeri tüm düğün boyunca takmış , çünkü o tüm gelinlerin en namuslusuydu. yine geleneklerimizde sirf kız bakire diye takilan altın bilerzik lerden takıldı, her anlı şanlı yapıldı.

evet diğer gelinlerinde neredeyse hepsi bakire değildi, belki bakireliğinde bir önemi yoktu ama davetlileri bu kadarda keriz yerine koymuyorlardı.

bu olaydan sonra hiç üşenmeden gittim o video'yu açtım ve bir sigara eşliğinde 10 dakikasınada baktım, hak ediyorlardı. ve şimdi mi ne oldu filmi çeken çocuğa hiç bir şey olmadı, çünkü polise şikayet eden olmadı. ve kızın şişko tipsiz annesi şunun oğlu buyurun benim yabancı kızla sarmaş dolaş dolaşıyordu çarşıda diyecek kadar rahat.

yemin ediyorum su olay bir hollanda'lı ailenin başına gelse böyle bitmezdi, gider hem polise şikayet edip video'yu çekeni içeri attırırlar, hem tazminat davası açıp yüklü para alırlardı ve herkesede bu ders olurdu. bir alman, ingiliz veya herhangi bir batılı ailenin başına gelse aynısı olurdu. nata?a diye dalga geçmeyi cok sevdiğiniz bir rus veya ukrayna'lı ailenin başına gelse büyük ihtimal filmi çekeni aynı gün oyarlardı. bir çinli'nin başına gelse adamı havaya uçururlardı kamil. (bkz: şiddet'e hayır)

ama bizim türk'ler elhamdülillah müslüman oldukları için en namuslular ve bu tür video çeken sapıklar bu yüzden cezalandırılmaz, çünkü o zaman video montaj diyemiyorsun galiba....