şükela:  tümü | bugün
704 entry daha
  • amfi, rüyamda.

and olsun erasmus'a gidip bu entry'mi editleyeceğim. ulan ot gibi yaşıyormuşuz lanet olsun ya. gençliğimden utandım.
    yatak yatak yatak, güya libidom yüksek diye avunuyorum bir de.
  • benim de hayal gücümden uzay mekiği falan geçiyor ama gerçekler kayınvalidenin binbir kırlentli "kocişime sunum hazırladım" yatağı :(
  • bastan söyleyeyim seks hikayeleri modu: açık ona göre.

cok hafif baliketli hatunun biri vardi bizim mahallede. evime giderken bu hep balkonda otururdu. o bana bakar ben memelerine 2 sn bir goz atardim. cunku buyuktuler cunku büyük memeler guzeldir. neyse bigün markette denk geldik. huyum olmamasina ragmen elindeki posetlere bakip, istersen beraber gidelim dedim. olur deyip gulumsedi. yardim edeyim derken 4 poşet icinden en hafifini aldim, yola koyulduk. tabi bu sira tanisma fasli...

artik tanismistik. ismi burcu, hayatimda 5 tane olacak burcularin ilk burcusu bu.

o ilk tanismadan sonra her gördüğüm de benden selam bekler gibi yüzümü süzerdi. o ifadeye dayanamayip bende seslenirdim. gel vakit git vakit derken gece bira almaya gitme vakitlerimde denk gelmeye başladık.

birgun yine depresiflik, hayattan bikmislik, jenerasyonla uyumsuzluk cekmis modunda bir eski dostu arayip rituel halinde yaptigimiz 3 4 bira icip, sigara tutturme, gitarlarimizi alip besteler yapma,sarkilar soyleme, irmagi seyredip yasadigimiz cag ve populist kulture kufretme eylemlerine doğru gitari sirtlanip gitmisken bu gecenin 3 ü pencerede belirdi.

nereye bu vakitte deyip gülümsedi. o sira suratindaki o masum ifade ve hiçbir cikari olmadan verdigi selama karsilik vermek adina, burcu sever misin boyle seyler deyip gitarla, buzluktan yeni cikmis biralarimi gosterdim.

bilmem ki olur? bekle 1 dk deyip aşağı indi. bu arada kiz yaz donemi babannesinin yaninda yasayan bir hatun. 17 18 yaslarinda bense 19 yasinda lise mezunu uniye hazirlanan bir tiptim.

neyse kiz yirtik dondan cikar gibi hemen gelecegini düşünmemiştim. eski dostu arayip biri daha geliyor diye haber edicektim ki telefonu kapalı ve bir saat belirlememistim, yolda ararim bunu diye. sonra aramadım, öyle kaldı.

neyse sohbet edip irmak kenarina dogru yuruyoruz. param pulum yok ustumde. sen ne icersin deyip cevap vermeden 1 liralik visne suyu aldım buna. kendi biralarima kiyamazdim.

vardık bizim mekana oturduk. biraz okulundan sohbet ettik ben biraz icinde oldugumuz jenerasyona lanet ettim derken bir seyler calsana dedi.

simdi bu kiza ne calinir ki neyden anlar? deyip gecistirdim. zaten gecenin bir vakti kiza bir sey olur mu burada diye de endiseliyim. merkezi bir yerdeyiz ama vakit gec her turlu orospu cocugu cikabilir. hiç de kahraman erkek olmaya niyetim yok.

ben biralarimi bitirirken bu, elini ceksene deyip kafasini cinsel organlarima dogru yasladi. sonra biraz daha sohbet ettik. ben anlatmadım o dinledi. o bir suru yaşadığı seyi anlatti ben dinlemedim derken gozlerim tshortunden etrafa yayilmis memelerine takildi.

o yildizlari seyredip heyecanli heyecanli bir şeyler anlatırken bense istemsizce memelerini suzuyordum. yumusacik gozukuyorlardi. elimi atmamak, hafifce oksamamak icin kasiyordum kendimi. bu sirada 10 dk dir kafasi kucagimda oldugu halde penisime yaptigi baskiyi yeni hissediyordum. konusuyor konustukca kafasi oynuyor kafasi oynadikcada ereksiyon olmaya basliyordum. kiz da hoş bir masumluk olmasa zaten boyle kasmazdim kendimi. bırak gitsin.

ozet gececegim.

burcu kalkalim dedim. olur deyip yola koyulduk. tabi basim donuyor biraz. dur sana su alayim deyip markete girdi. suyu eliyle acti. bir iki yudum ictim. elimi alip omzuna koydu. sessizce, o ilk tanistigimiz marketin onune geldik. tam orada döndüm buna zaten elim omzundayken sarildim. tuttum boynundan bir iki defa usulca öptüm. verecegi tepkiye gore, kusura bakma alkol... ya da boynundan dudaklarina dogru yalamayi dusunuyordum.

baktim boynunu operken hafif ama tesiri yuksek bir nefes ve hos bir sesin sicakligi, kulagimdan ayak parmaklarima kadar tuylerimi diken diken etti. tam bu anda geri cekilirken kolumu birakmayinca o yumusacik goguslerini oksamaya basladim. oda benim boynumdan acemice opmeye basladi. biraz seviştik. biraz daha...

ardindan gece vakti yol ortasinda ne yapiyoruz deyip marketin hemen yanindaki bosluga cektim bunu.

kemerimi çözdüm. elini fermuar kısmından iceri soktum. once bir sey yapmadi ardindan tutup usulca sivazlamaya basladi.

biraz burcuyu suzdum. tamamen bana bıraktı kendini.

not: başlığa girdim, kenarda dursun da karşıma çıktı. ciddi olarak erinmeden bunu yazdığımı gördüm, utandım.

bi ihtimal devamını yazmaya erindim(abisinden kaçış kısmı ve sonra bir kaç defa mahallede ki takıntı yaptığım bağnaz dindarların apartman boşluğunda gece vakti sevisme) bıraktım. bazen seviyesiz olabiliyorum. ne yapayım?
  • yıl: 2004
    yer: kartal tem bağlantı yolu güvenlik şeridi asfaltı üstü
    saat 11:30
  • reklam ajansının mutfak tezgahı
  • yerlerde kar varken,etrafta köpekler dolaşırken bu ankara soğuğunda kimse gelmez herhalde bizden başka dediğimiz ormanda.*

bazen de geliyor birileri ama öncesinde etrafa el hareketi falan çekin kameraya çeken varsa .*

bir de yurdun alttaki misafir odası gibi olan oda.herkese açık her saniye birisi gelebilir ama ışıkları kapatıp teşkilatı kuruyorduk.ulan nasıl cesaret etmişim en ufak bir fikrim yok şu an.
  • - araba
    - deniz
    - yanımızda kız arkadaşı uyurken
    üçü de farklı kızlar, sonra terk ettiler hep beni. onlara ilginç gelmedi sanırım.

çok eskiden çook. di mi hayatım? bit tabi.
  • iü avcılar kampüsü ormanı.
    göle yakın bir bölgede.
  • iş hanının bodrumu.
  • sınıf: lisenin son günlerinde herkesin rapor aldığı bir gün rapor hakkı dolan e. adlı daha önce flörtleştiğim sınıf arkadaşımla ne olduysa pat küt birbirimize girivermiştik.
90 entry daha