şükela:  tümü | bugün
  • evlenmeden önce eşimin abisinin her yeri dualar ile çevrili dini bütün evinde onların yatak odası.
    kızı da yoldan çıkarmıştık o günlerde.
  • iş yeri kalorifer dairesi
  • taksim katli otopark, kaporta ustu

gbt bekleme sırasında sıra gelene kadar agzina verme (tam sevisme sayilmaz ama) (polis : demin sen yalniz degil miydin arabada ver bakiim ehliyeti )

bodrum'da yazligin catisinda (evet kiremit yok ve yer cok sicak)

besiktas'ta carsi icinde park halindeki arabada. (evet kisti camlar bugulanmisti. )

dahasini merak edenler,yeşillesin. utandim burda anlatmaya
  • ekşi sözlük johnny sins kaynıyormuş da haberimiz yokmuş dedirten başlık.
  • başlığı komple okudum.

suser olmak için yeterli sevişme sayısına ve mekana sahip olmadığımdan dolayı hesabı kapatıyorum arkadaşlar. hakkınızı helal edin.
  • yazılanları okudum. ben galiba insan değilim. herkes mi sevişiyor ?
  • çatı. bildiğin kiremitlerin üstü.

kız çağırdı efkarlanmış. gittim içiyor damda. battaniyeye sarılmış. neyse gece gece düşerim falan diye tırsarak kiremitlere dikkatle basarak gittim yanına. battaniyenin altına girdim şarabı kadehsiz içmeye devam ettik. gerekli şartlar bir süre sonra sağlanmıştı. yakınlaşma, alkol, karışık duygular vs derken film koptu. bir ara uyumuşuz uyandık bir daha sonra geri sızmışız gün doğumuyla birlikte indik çatıdan.

hayatım da riske giren insan değilimdir. hep sağlamcıyımdır. canım tatlıdır. ulan çatıda orada o işi nasıl yaptım nasıl uyuya kaldım nasıl düşüp cenabet cenabet ölmedim. hala kafamda deli sorular. ha bu arada aşağı da mis gibi rahat ev de müsait ama çatının olayı başkaymış. gerçi vücudumuzdan kiremit izleri bir süre gitmedi ama olsun.
  • karadeniz teknik fatih egitim kampüsü 1 hafta aynı bankta takılmıştık daha eve çıkılmamis çömeziz güvenlik geldi kimlik kontrolü yaptı "karşıda kamera var 1 haftadır burdaymışsınız isterseniz başka banka geçin " dedi bizde geçtik ,guzel günlerdi