şükela:  tümü | bugün
  • şu tuvaletlerde yere serilen yumuşak şeyler olur ya. hıh işte tam onun üstü amk annem evden çıkana kadar sabredememişti kuzenciğim
  • kaymaklı yer altı şehri bir de liva tuvaleti
  • denizin ortasında deniz bisikletinde.
  • enkaz
  • kız öğrenci cemaat evi. tanrım neydi o öyle.
  • nayah kızlar tuvaletiydi. içeride işimiz uzun sürünce kapıdaki kızlar en son tuvaletin ışığını kapatmışlardı, biz se kapıdan çıkınca tepkiler "woooaaw woooaaw" olmuştu.
  • kiralamak için gezilen daire.*

işim var hızlı yazacağım, imla hataları, anlam kaymaları vs affola.

evet öğrenci evi tutacağız çok heyecanlıyız falan ben daireyi gezmiştim sonra o zamanki kız arkadaşıma da göstereyim dedim. emlakçı da dedi ki canım ben başka müşteriyi bi başka yere götürücem sen daireyi biliyosun al şu anahtarı gidin görün gelince de şuraya takarsın. tamam abi dedim daireye gittik biz de öğrenciyiz hatunla ilk kez başbaşa bir eve girdik falan ve bizde bir anda libido tavana vurdu. yok bestmancim olur mu falan derken bir anda öpüşmeye başladık. ayakta yatak falan yok biz nefis bir adrenalin karışımıyla harika bir sevişme yaşamıştık. sonra olay bitince tabi hatun bana kızdı bi rahat durmadın diye. sanki tecavüz etmişim zorla yapmışım gibi. klasik kadın tribi işte dedim güldüm.
  • izmir alsancak katlı otoparkın en üst katında araç içi.
    seferihisar sığacık'ta kumsal da.
  • evlenmeden önce eşimin abisinin her yeri dualar ile çevrili dini bütün evinde onların yatak odası.
    kızı da yoldan çıkarmıştık o günlerde.