şükela:  tümü | bugün
  • diğer dişileri dölleyerek gelecek nesil şansını artırmak isteyen içgüdülerinden ileri gelir. ayrıca erkek bu hisse kapılmazsa, devam eder. devam ettiğinde 2. sefer biter "hadi 3'leyelim" der. buna kalp ve damarların dayanma olasılığı çok zordur. evrim genetik olarak bu şekilde bir koruma geliştirmiştir. cinsel birleşmeden sonra, sağlıklı ve normal bir erkeğin en az 30 dk ereksiyon olamamasının nedenlerinden biri de bu korunma içgüdüsüdür.

düzeltme: ilave.
  • tekrar sevişmeyerek sorun olmaktan çıkaracağınız durum.
  • gerizekalılık belirtisidir.

aynı gerizekalı, "abi o kadar seviyorum ki, yatakta düşünemiyorum" tarzı laflar da söyler, sonra sevdiği kişi çok daha fazlasını düşünebilen birine gitti diye yıkılır. çünkü "sikmek" cezadır, hatta bildiği en uç ceza budur, insan hiç sevdiğini siker mi? yaparsa da pişman olur, üzülür, özür diler gibi sevişir, zamanla da zaten iyice yapamaz olur, sevgi de kalmaz, kardeş kardeş yaşar gider.
  • hala o moda var mı bilmiyorum ama sevişmenin en hararetli anında "azeri" hatunun ağzındaki altın dişleri görmek.

içine kaçmış asansör düğmesi gibi olduydu anında.

yahu 21 yaşındasın. üç kuruş para gördün diye bu görgüsüzlüğü ne ara öğrendin? baksan sülün gibi hatun ha