şükela:  tümü | bugün
  • tüm zillere basıp, diyafondan "ya bi hepiniz ayağa kalksanıza bişey deniycez" diyen çifttir. kalkmayın bence...
  • az önce tanık oldum kendini çok kaptırınca bağıra bağıra ''oh shit'' diyebilen bir erkek ''ayıp ayıp'' diye karşılık veren bir kadından oluşan çifttir.
    uykum kaçtı.
  • sevişirken istiklal marşı söyleyen çifttir.
  • "musa eroğlu-halil ibrahim" dinleyen çifttir hemde ekstra yüksek sesle. o ne lan demeyin, yaşadım oradan biliyorum.
  • gaza gelen tüm apartman sakinlerinin çiftleşmeye başlamasına vesile olacak olan çift.
  • muhtemelen sevişmiyor, sikişiyordur.
    nasıl bir kibarlıksa artık sevişip apartmanı ayağı kaldırmak.
  • iki ay önce üst katımıza taşınan çifttir adamın psikolojisini alt üst ederler gidin aile apartmanımızdan ailenizi kurup geri gelebilirsiniz öyle bir açık kapı bırakıyorum.. su sesi, bir takım sesler ve beşiktaş maçlarında gool sesinden başka da ses gelmez bozuk mimarili evimizden nedensee
  • diğer daireleri bilmem ama bizim daireyi ayağa kaldıran çifttir. haftada 1-2 kere aynı saatlerde ki bu saat genelde 2-3 arası uslu uslu oturup sohbet eden, oyun oynayan biz öğrencileri noluyor lan diye korkutandır. hafif utandırır, duyulmamaya çalışır ama yok arkadaş. yatağı değiştirmeliler bence.

bir de sanırım çocukları var. allahtan var yoksa haftada 1-2'yle sınırlı kalmazdı bu iş. işin diğer iyi bir tarafı ise kısa sürmesi. tabi bizim için. yoksa çiftin bir doktora görünmesi lazım.