şükela:  tümü | bugün
  • *arabadan çırılçıplak kaçmanıza sebep olabilir.

çük kadar volkswagen polo* içerisinde grup seks yapmayı başarabilen arkadaşlarımızı da ayrıca kutluyorum. arabanın amortisörlerini de başarılı buldum.

streamable
    youtube
  • iki erkeğin birlikte kızlara yaptığı şaka, kızlar çıplak adam donla çıktı. bide kameraman var. yol ortasında minicik bir arabada 3lü grup görceksin, bir kameraman bulcaksın, bir tanede fireball alıp gelcende bu vidoyu çekeceksiniz, zor bir olasılık.
  • volkswagen polo viralidir.
  • viral video.

ancak bir alman arabası alacak kadar salak değilim. ömrümü tamircide geçiremem.

japon arabası candır.

12 yıldır japon kullanıyorum ve 12 yıldır sade ve sadece radyo arızası için gittim o da düğmesi kırıldı. başka hiçbir bok arızalanmadı.

tok kapı sesi seven embesillerin yediği parmağın haddi hesabı yok. aynı videoyu alman arabası sahipleri ustalarla pasif boyutta rutin olarak çekiyor zaten. almanlara "mühendis" diyen bana mühendis demesin arkadaşlar.
  • (bkz: cool story)
  • denyo babandır dememe sebep veren olay. herif videoyu izlememiş, konuşulan dilin tükçe'den farkını algılayamamış, konuyu açan adamın profiline bakmamış atıp tutuyor.

formatı sikip atanlar seni de sikip atsa da kurtulsak. hırbo.

herifin profili komple format dışı entry kaynıyor gelmiş burada zırlıyor. 3-4 entry'sini şikayet etsek uçuşa geçecek haberi yok.