şükela:  tümü | bugün
 • yatak ve fantezi dünyası ile gerçek dünyayı karıştırmayan insandır.

  bir kadın evinde "köle" fantezisi yaşarken feminizmin savunucusu olabilir bu da çok normaldir. çünkü biri adı üstünde "fantezi"dir, yatakta yaşanır ve biter, diğeri ise gerçek hayattır. bir karşılığı olur.
 • aşağılanmayan kadındır. cinselliği daha çekici ve haz verici kılmak için oynanan bir tiyatro gibi düşünmek gerekir. taraflar mutlu oldukça, bir başkasının ne düşündüğü önemli değildir. zira zaten yatak odasında olan yatak odasında kalır. kimi tercih eder, kimi tercih etmez. herkes yatakta romantik erkeği/kadını oynamak zorunda değildir.

  bunu ciddiye alıp, kadını gerçekten de aşağılayabildiğini zannedenler bir kez daha düşünüp, masturbasyona devam etmeyi değerlendirsin bence.
 • kadinin sevisirken yaptigi herhangi bir sey onu onursuz kilmaz, bilakis partnerini costurdukca costuruyorsa onu takdir edicez elestirmiycez degil mi? yapamiyoruz diye de kiskanmiycaz hasetlenmiycez nihayetinde yatakta hanim hanimcik durup kan verme tribinde yatan surekli basi agriyan hatunlar istemiyoruz kendi adima konusim istemem, o neeeey lan? yatakta yeri gelecek kolem olacak yeri gelecek kolesi olacagim zevkin doruklarindayken dis dunyayla bagimizin kesilecegi hatun bence dunyanin en onurlu kisisidir, namusu 2 bacak arasinda arayip sevdigi insanla doya doya sevisen kadini elestirmek ne ola ko?
 • çocukluğundan öpmek istediğim kadındır.
  http://youtu.be/ba9rhzl7yus
  bazı çocukluk yaraları asla geçmez. babasız kızlar olgun erkeklere sığınır, tacize uğrayan çocuklar sevişirken bir suç bir günah gibi sevişirler, çocukken hiç takdir edilmemiş okşanmamış başlar bir oyun gibi aşağılanmayı önce bir eğlenceye sonra bir hazza dönüştürürler.
  bu gözler 12 yaşından beri haftada üç defa mastürbasyon yapıp boşalan ama bunu hep külodunun üstünden yapıp hiç klitorisine dokunmayan, dokunursa günaha gireceğine inanan kadınlar gördü. bu gözler kendisini satan adama git gide bağlanıp aşkından ölen kadınlar gördü. bu gözler ilk aşkını yirmi yıl unutamayıp ona kavuşamayınca yabancı erkeklerle grup seks yapamadan boşalamayan kadınlar gördü. bu gözler çocukken yetimhanede büyüdü diye iri göğüslü kadınların memeleri arasına başını sokmadan uyuyamayan erkekler gördü.
  insanları önce yaralarından tanıyıp sevmek lazım. o yaralarından okşayıp öpmek. sizin gibi o yaraların içine sikinizi sokup boşalmaya çalışmak değil.

  debe editi; bugün bu yazıyı okuyup beğenen herkes bir çocuğu sevindirsin olur mu? ister başını okşayarak, ister bir hediye vererek. ama sakın onlara tutamayacağınız sözler vermeyin. çocuklar hiçbir şeyi asla unutmazlar.
  http://youtu.be/ymaemie8lxe

  ikinci edit: 0n yıllık sözlükçü olarak şimdiye kadar bir günde en çok mesajı aldığım gün oldu bu. mesajlar genelde dört kategoride toplanıyor. ilki hakaret etmek isteyen ve bunu yaparken çirkinleşen çoluk çocuk takımından. bu entryden en son anlaşılacak şeyleri anlayıp pedofil misin, pezevenk misin gibi mesajlar atanlar. cevap vermek bile yersiz. ikinci grup çok güldüğüm o nasıl gözmüş, nerde nasıl gördün o kadınları tarzı mesajlar. hepsi çok şekerdi:) üçüncü grup ve en çok aldığım mesajsa birbirinin kopyasıydı. psikolog musun? bu mesajdan o kadar sıkıldım ki. bir de hayır değilim diyince nasıl hayalkırıklığına uğruyor insanlar:) bir çok psikoloğun benim tanıdığım kadınları tanıma şansına meslek hayatları içinde kavuşma ihtimalleri çok az. karşılaşsalar bile bana anlattıkları samimiyette anlatacaklarını sanmam. benim hala tam farketmediğim ama on yıl önce tiyatro dersi verdiğim bir üniversiteli kızın bana söylediği insanların içine sızıyorsun sen' le kastettiği yeteneğimle ilgili olabilir. umarım sızabiliyorumdur. sadece sızmak istediklerime.
  dördüncü mesaj grubunu söylemiyorum tabii ki:)
 • alternatif olarak nasıl sevişmesi gerektiğini merak ettiğim kadın.

  hayır çünkü oral seks ve doggy style bile aşağılanma sayılacaksa tavsiye edilen sevişme stili ölü gibi uzanmak olacak herhalde. öyle çok zevkli ve son derece eşit şartlarda oluyordur sevişme eminim.

  ya da "sik beni" cümlesi aşağılanmaksa eylemin kendisi hayli hayli yerin dibine sokulmak falan olacağından hiç sevişmemek de tercih edilebilir tabii.

  (ara: akıl fikir)

  kafanızı bu kadar dar kalıplarda tutacağınıza zevk almaya baksanız hayat ne tatlı olacak halbuki.
 • partnerini mutlu etmek için çabalayan kadındır.

  fantazi dünyasında şu sıralar çok revaçta bir zevk türüdür.

  (bkz: bende bi hareketlenme oldu)
 • kadın diyerek daraltılmaması gereken insan grubudur.

  hangimiz hoşlanmaz ki en azgın şekilde dilberinin içinde gidip gelirken "hayvan seni" inlemesiyle aniden yüzümüzde patlayan şamardan?
 • içinde sevgi barındırmayan cinsel ilişkilerde bulunan kadındır.
 • bayılınası kadındır. "napıyorum ben?" diye sorduğunda güzel cevaplar veren kadındır. cinselliğe renk katandır. yatakta olan yatakta kalır medeniyetine sahip kadındır. can'dır