• çok normaldir.. erkeğin doğasında vardır bu.. başka şeyler yaparken de seviştiğini düşünür.. an gelir sevişme başlar, bu kez de başka şeyleri düşünür..

saat 14:28, ofis..
    - noldu hilmi abi dalmışsın?
    - ee öhöm.. şeyi düşünüyodum.. şu bizim fizibilite raporunu.. öhöm.. amları.. ee .. amortismanları şey mi yapsaydık.. hmm
    - neyse seni bölmiyim ben abi..
    - öhöm.. öhh evet sağol..

aynı gece saat 00:53
    - ıhh ohh daldın hilmi? ne düşünüyosun..
    - ee bordroları.. öhöm şey baldırlarını sevgilim.. öhöh.. çok güzeller..
    - devam hadi devam..
    - öhö evet.. hemen.. ee.. ohh.. hmm öhö..
  • erken boşalmayla savaşta kullanılması olası bir yöntem..
  • bunu yapabilmekte bir başarı sayılır,mesela ben bazı sevgililerim için böyle şeyler yapmıştım ve bayagı takdir toplamıştım*(bkz: 12 saat bosalmadan sevisebilen insan)
    ha unutmadan (bkz: sozlukteki bayanlara selam etmek)
  • bahçe, sebze temalı şeyler yararlıdır bu konuda ama kişisel favorim kerat cetvelidir.

başlarsın aga; "iki kere iki; dört, dört kere iki; sekiz, sekiz kere iki; onaltı...." bir noktada sayılar çarpılmayacak kadar büyüyor, işte o noktada üçlere geçiyorsun...

bu taktikle sabah ezanına yetiştirirsin hacım.
  • hiç öyle geç boşalayım, aman da karşımdakinden hoşlanmıyorumla alakası yoktur. tamamen aklın fazla çalışmasıyla alakalıdır.

çok çektim ben bundan zamanında. bi de ne geçerse aklımdan pat diye söylüyordum. milletin abisinin, annesinin yanında cinsel cinsel espriler, sevgilinin babasına laf sokmalar falan. of çok fena.

sevişirken de öyle oluyor işte. o an aksiyonun içinde olabiliyorsun ama aklından aynı anda milyonlarca şey geçebiliyor. arada düşünce sevişmeye kaysa da ya da hiçbir şey düşünmesen de genelde şöyle şeyler geçiyor insanın aklından.

- akşamki maç da ne güzeldi ya, ne gol attı ama alex

- saat kaç oldu acaba, sabah da erken kalkacaktık

- çok ses çıkıyor mu acaba ya? olm üst komşunun konuşmaları geliyor kesin onlar da bizi duyuyorlar rezil olduk

- üf saçma bişey sevişmek ya. tamam güzel ama saçma yani.

- olm süper espri geldi aklıma. üf gülemiyorum da, gülsem yanlış anlayacak şimdi. tut kendini, tut.

- acıktım ben biraz galiba ya. sabah benden önce kalkıp kahvaltı hazırlasa keşke.

- amk dizim ağrıyo lan yine. üf sikicem ya, gidicem doktora artık kesin alın şunu benden dicem.

- odun mu oldum lan ben yoksa? niye böyle şeyler düşünüyorum ki. odaklan, odaklan!

- benim cumartesi ne işim vardı acaba ya? birine söz vermiştim galiba. neyse yarın hatırlarım sanırım.

böyle saçma sapan, birbiriyle alakasız bir dolu düşünce geçebiliyor insanın aklından. akıl bu durmuyor işte. ama en çok aklıma takılan üst komşu. kesin duyuyolar ya.
  • mesela greyfurt düşünmektir.
  • ornek ile izah etmek gerekirse;

- pizza mi yesem tavuk mu? hmm..
  • ''ler'' çoğul eki göğüsleri tanımlıyorsa, benimde yaptığım eylem.
hesabın var mı? giriş yap