şükela:  tümü | bugün
  • kadının bu türü,hangi iklim şartlarında yaşıyor, beslenme, barınma alışkanlıkları nelerdir..ne tür bir canlıdır bu. bilgi veren yok, maşallah tokat manyağı yapan bile var.
  • tamam dovelim de nasil desem biraz elim agirdir, elimde kalmasa bari.*
    (bkz: ağlayacaksan oynamayalım)
  • duygusal olarak bağımlı kişi.
    kıskanılmak, sahiplenilmek gibi ilkel duygulara aşıktır.
    ve tahmin edilmeyendir.
    aa nası ya o yapmaz demez öyle şey diyeceğin durağan, sakin, iyi eğitimli kadındır.
  • hayatla barışık karınca ezmez nazik güler yüzlü kadınlardan da duyabilirsiniz. beni tokatlar mısın döver misin derken, biraz sert davranıp canımı az acıtır mısın bu şekilde daha çok zevk alıyorum demek isterler. bunu yaparken sırtınızda tırnak izlerine hazır olun. boynunuzda morlukla dudağınızında diş izleri gezmek istemiyorsanız pek tevessül etmeyin.
  • tokat yemeyi sevmeyen hatunla işim olmaz. kalça olur, bacak olur, göğüsler olur, surat olur, tokat atmayı ve hatunun acı ve zevkle inlemesini duymayı seven biriyim. hatta surata atılan 4-5 tokattan sonra bir damla gözyaşı gelmesi... uff diyorum.

tanım: ateşli seks seven kadındır.
  • böyle bir film izlemiştim. kadın yok vur daha sert falan derken gitti tecavüzle suçladı adamı, adli tıp raporuyla birlikte.

aman diyeyim.

ek: iki arkadaş the life of david gale dedi. onda da öyle bir sahne var ama emin olamadım. bendekinde sahne yerde, pozisyon da misyonerdi gibi hatırlıyorum. ama "başka bir filmle mi karıştırdım?" diye de düşünmüyor değilim. ;)

ek2: dexter diyenler de var. izledim ama filmdi diye hatırlıyorum.

ek3: gone girl'de de benzeri varmış.
  • bdsm nedir ne değildir
  • heykelini diksek klitorisine beton yetmeyecek kadindir.

ozan black derki " kadinini cennet bahcesinden bir gul gibi kokla, babasi gibi kolla , dusmanin gibi sik".

saygilar sevgiler.
  • dövmeden kasıt şunlardır;
    1: saçlarını kavrayarak tutup çekmek
    2: yanakları hafifçe tokatlamak
    3: popoya sertçe vurarak kalçalarda tsunami yaratmak.

ikinci madde hariç diğer maddeleri kabul etmeyen bir kadınla beraberseniz hemen ayrılabilirsiniz.