şükela:  tümü | bugün
 • erkek ruhunda müthiş bir aydınlatıcı, fevkalade bir ferahlatıcı tesir gösteren, eşi menendi bulunmaz emsalsiz ürperişler uyandıran kadın.

  musıki nasıl katılaşmış gönüllere derinlik katıp manevi hisleri besler ise bu kadının ayarı bozuk, akordsuz feryatları, ağzının içinde patlayan boğuk ah-u-vahları da paslı kalpleri öyle onarır.

  kimi beyler vardır ki, etrafları daima kadın cinsine dair teferruatlar ile örülüdür. onların bedenine, tavırlarının ilan ettiği arzulara, seslerinin rengindeki vaad kırıntısına, kelimelerindeki tatlı iffetsizliğe kapıldıkları kadar başka hiçbir şeyde böyle kayboldukları görülmemiştir. işte bu kadıncı kimseler için şehvetengiz inildeme denizinde boğulmak gibisi de yoktur.

  lafı kısa kesecek olursak; bestekar yarağın notalarına şehvet ile kavuşturduğu latif bir enstrümandır bu kadın.

  memlekette yaşanan yürek burkucu vakaların, ruha ve zihne elem verici onlarca havadisin işiten ve okuyan kimseye artık gına getirdiği şu buhranlı günlerde, bahsini ettiğim hadise gibi zevkli ayrıntılara ihtiyaç muhakkaktır.
 • bir de bunun daha sokmadan inleyenleri vardır.
 • daha ne kadar cinsiyetçi ve iğrenç başlık açılabilir diye düşünüyorum. cinsellik tamamen kadınlara indirgenmiş. emin olun adam bu başlığın altını yazarken de okurken de cinsel zevk alıyor. ortadoğulu erkeğin kadına bakış açısı bu kadar net. karşı masanda oturan iş arkadaşın, ekmek aldığın bakkal, bindiğin otobüsün şöförü, akıllarında sadece kadın var. kadınlar biraz akıllı olsa etrafındaki erkekleri köpek yapar.
 • "bunun inlemeyeni mi vardı ya?" diyerek bodoslama daldığım başlık

  kadın da erkek de sevişirken çeşitli sesler çıkarır arkadaşlar. bunların çoğunluğunu da iniltilerden oluşur. zira insanların sevişirken at gibi kişnemeleri beklenemez.

  aranızda sevişip, hala bunun farkında olmayan birileri varsa, bu saatten sonra sevişmesinler bir zahmet.