şükela:  tümü | bugün
  • ekrem imamoğlu destekleyicilerinin psikolojisinin bozulmasına ramak kala olabilecek hadiselerden sadece bir tanesi.

edit: matbatımızı verin diye nöbet tutanlardan biri olarak linç yedim.. kendini yanlış anlatmak böyle bir şey, yazdıklarınıza dikkat edin arkadaşlar benim gibi olmayın. (kamu spotu)
  • mazbata olayını da sekse bağlayabildiğiniz için sizi canı gönülden tebrik ediyorum.
  • sizi böyle başlıklar açmaya itecek ne bol zamanınız var amk... dışarı çıkın gezin. beyninize oksijen gitsin biraz...
  • ne tür yaratıklarsınız lan ? biz sürekli seks yapıyoruz içki içiyoruz kumar oynuyoruz şirk koşuyoruz dimi sizin gözünüzde.farzı misal öyle olsa bile sanane/sizene amk.gerçekten midem bulandı hepinizden.bütün samimiyetimle söylüyorum umarım bir an önce kurtulurum bu dünyadan. belki gideceğim yerde sizin gibi yaratıklar yoktur.
  • (bkz: geri zekalılığın prim yapması)

size lafım yok sizin dünyaya gelmenize vesile olan babanıza lafım var ama terbiyem müsaade etmiyor.

adam seçimi almış, küçük çocuk gibi kabul etmiyorum baştan oynayalım diye ağlıyorsunuz. bakın imamoğlu ilk günden itibaren onurlu duruşunu, tavrını bozmadı. onun yerinde siz olsaydınız milleti sokaklara dökmüştünüz. sizin için insanların hayatı önemli değil, para kaynağını kaptırmamak önemli. ne diyeyim (bkz: allah belanızı versin)

adalet, kanun, yasa hepsi bir gün size de lazım olacak ve emin olun o gün geldiğinde bizim gibi insanlar sizin gibi merhametsiz olmayacak. ha utanmayacaksınız o ayrı mesele ama biz yine duruşumuzu bozmadan aynı noktada duruyor olacağız. sizin gibi yanar döner olmayacağız.
  • iyice b.kunu çıkardınız.
  • oldu o zaman.
  • bu haykırışı duyan ysk başkanı usulca kapıdan içeri girer, ter içindeki er kişiye mazbatasını verir, yanaklarından öper, cebinden çıkardığı peteçe vasıtasıyla alnındaki terleri siler, hanım ablanın memeler de bombittoymuş der ve gider.