şükela:  tümü | bugün
  • domaltıp sikmek varken "sevişerek" büyük bir iyilik yaptığınız ama üstüne bir de öpüşmek isteyen kızdır.

şimdi bu, açan adamdan da, meseleye konu olandan kadından da tiksineceğiniz iğrenç konu hakkında bilmeniz gereken önemli bir detay, insanların bazen hiç istemedikleri insanlarla "sevişmek" zorunda kalmasıdır.

benim de gençlik yıllarımda malesef böyle "zorunda" kaldığım bir dönem oldu. aslında zorunda kalmaktan öte tecavüze uğradım desem yanlış olmaz.

köpek gibi çalışmak zorunda ve aileme bakmak zorunda olduğum 20'li yaşlarımın başında, bir yandan çalışıp bir yandan üniversiteyi bitirmeye çalışırken, tabi ki o üniversitede veremediğim dersler yüzünden, askere gitme zorunluluğum doğdu.

okulu bırakıp askere gidersem 18 ay erlik yapacağım, elime tek kuruş geçmeyecek. yaşadığım hayatın yanında 18 ay komandoluk bile bana tatil gibi gelir de ailemin kirasını ödeyemeyince bu mallar sokakta kalacak. onu dert ediyorum.

ama yapacak bir şey yok, polisler kapıya dayanınca benim için de evden ayrılıp saklanarak yaşama zamanı geldi. ben eşe dosta sorup, ev arkadaşı arayan bir öğrenci tanıdıkları var mı diye sorarken, zengin ve iğrenç karakterli eski dostlarımdan biri beni bir eve gönderdi.

eve gittim, kapıyı bir kız açtı. benden iki üç ya küçük bir kız. ablada göt, bacak falan taş gibi, ama suratı gece karanlıkta görseniz korkarsınız.

neyse bu abla bana durumu anlattı. o da ev arkadaşı arıyormuş falan, hatta ablanın arabası varmış, sabahları onunla okula, işe, merkezi bir yere kadar da gidebilirmişim, çok iyi kalpli bir kız görüyor musun? bu arada iki dakikada beş sigara içti dumanını suratıma üfürdü. iyi peki dedim. çünkü her akşam polis eve gelip beni götürecek diye üç buçuk atıyorum. ablayla anlaştık.

ertesi akşam eve taşındım. ilk birkaç hafta iyi gitti ama abla ufak ufak bana sarkıyor, ben hiç oralı değilim. duşa giriyorum, çıkışta abla kapıda. ıslak uzun saçlarımdan geniş omuzlarıma akan suyla bizim abla da kendinden geçiyor, suratındaki sırıtmayla bana bakıyor.

neyse, bir ay kadar sonra abla birgün içmiş içmiş şekilde eve geldi, odama girdi, benimle yatacaksın diye azarlamaya başladı beni.

lan git odana zıbar diye azarladım bunu. önce bir korktu kaçtı odadan, sonra çat diye girdi içeri, benimle şimdi sevişmezsen polisi çağırıyorum, seni askere alacaklar.

vay arkadaş.

ablayı mecburen domaltıp siktim.

hadi götü, kasesi falan yine güzel, karanlıkta suratına bakmazsanız zevk bile alabileceğiniz bir sikiş olabilir ama ablamızın bitmek bilmeyen istekleri yok mu, bana dön, öp, yala, tutkulu seviş, beni istediğini hissettir, beni mutlu et... bir de uzun uzun, sanki 40 yıllık hasret sonunda buluşmuş aşıklar gibi öpüşmek istemiyor mu... dişleri telli, tellerin arasında yemek artıkları, sigara, kahve lekeleri. zaten sürekli sigara kokan bir ağız.

bence bir kadın tecavüze yeltenmeden önce lütfen amcığındaki kılları alsın, götünü temizlesin, dişlerini fırçalasın. bir de duş alırsa ayrıca memnun kalırım.

teşekkürler.