şükela:  tümü | bugün
14 entry daha
  • dişiden dişiye değişmek ile birlikte genelde ilişki başlangıcında hoşa gitse de , ortalara veya sonlara doğru pek hoşlanmıyorlar. bunun nedenini araştırıp buldum. mümkün olduğunca bayağılaştırmadan anlatmaya çalışacağım. birincisi sevişmenin ilerleyen evrelerinde klitoris kan dolup iyice hassaslaşınca ve erkek kişinin gözbebekleri kararıp hareketlerinin ayarı kaçınca daha sert bastırıp dişinin canını acıtabiliyor . bu durum oluşunca dişi istemediğini hissettiriyor. ikinci neden kadın kişisi klitoral orgazm yerine vajinale ulaşmak istiyor. öyle üsten pıt pıt mutlu olacağına içten gelen derin kasılmalara artçı sarsıntılar istiyor. bunun için erkeğin kadının içinde olması gerekiyor. kadının orgazmı geciktikçe erkek tedirginlik yaşayıp klitorisi uyarırsam rahat ulaşır düşüncesi ile hareket ediyor. bunu yapmak isterseniz camel ride diye tarif edilen pozisyona benzer ( ya da bunu çiftler yan yatarken makas gibi uygulayın) bir durumda elinizin diğer parmakları iyice uyarılan dişiye rahatsızlık vermeyecek şekilde hafif hafif uyarın. bu hem içerde olduğunuz hem de klitorisi can acıtmadan uyarabileceğiniz bir pozisyondur. vajinal orgazma nasıl ulaşabilir. bu kadından kadına değişiklik gösteriyor. kimisi çok şanslı gömleğinizi çıkartıp ona giydirdiğiniz zaman ulaşıyor. ama böyle birisine rastlamanız çok nadir. ortalama bir dişi iki üç birleşmeden birinde vajinal olabilir. zor olanlar için ise daha çok çaba gerekiyor. sohbet sırasında hayatımda hiç vajinal orgazm yaşamadım diyen kadınlar duydum. ( şimdi cengaverler benimle karşılaşmadı o yüzden falan diye aklından geçirecek. kadın dr mesela, vucudu hepimizden iyi biliyor ama olmuyor) . fazla uzatmadan bir iki şey daha yazmak istiyorum. eğer tüm gayretlerinize karşı dişiniz mutlu olamadıysa ortamı bir rahatlatın. aşırı ıslanma bazen orgazmı kesebiliyor. topu orta sahaya çekin yeni bir atak planlayın az nefeslenin. kimi hatun başka bir kadın olasılığına olan kızgınlıkla motive oluyor bazısı sert davranma ile kimisi aşk sevgi sözleri ile vucuduna övgü ile. kimide sadece yatakta duymak istediği ardından şakasına bile tahammül edemediği cümleler ile. bunu yakalarsanız kullanın. amaç onun çok mutlu olması çünkü. kadının vajinal orgazma yaklaştığını nasıl anlarız derseniz vajina iç ön üst tarafında bir bölgede pürüzlü bir yer oluşuyor. onu hissederseniz vajinal orgazm yakın demektir. erkek bunun olup olmadığını nasıl anlar. olduğu zaman anlamamanız çok zor. o kasılmalar aynen kondurulan öpücükler gibi organınızı sıkıştırıp bırakacaktır. önce sık sonra azalan kuvvet ve uzayan aralıklar ile bir müddet sürecektir. bazen dişi kişi buna dayanamaz ve çıkıp bacaklarını karnına toplar. bu durumda siz hissetmeseniz bile onun mutlu olduğuna emin olabilirsiniz. bunlardan başka multiple çoklu tarif edilen tipi var ki benim buna yorumum klitoral takip eden vajinal orgazm. kadınlar onun tadını mümkün değil unutmuyor.
  • kadinlarin gayet hosuna gidiyor konu kilit
  • karşı tarafın da haz almasını isteyen sadece kendisini düşünmeyen karşı tarafın da gönlü olsun isteyen erkektir. öte yandan dikkat dağınıklı için boşalmayı önleyici tedbirler arasındadır, o anda kan beyinde olmadığı için eril birey farklı bölgeleri konsol niyetine kullanabilir.