• evlenilecek hatundur, benim için güzel yemekler yapması, hanım hanımcık olması önemli değil, hangi kız sevişirken dişlerini ve tırnaklarını çıldırtıcı bir şekilde kullanıyor, o hatun ile bir ömür geçer. diğerleri ile fasulye kırıp, aşkı memnu izlersiniz. tercih sizin.
  • en anlasamadigim kadin tipi. bir digeri de öpüsürken insanin dudagini isiranlar hatta kanatanlar. napiyosunuz amina koyim siz ya vampir gibi? tutku mu bu ne bu amina koyim ya? su güzel ortami bozuyorsunuz.
    cok sükür kadin bollugu var, sevmem bunlari, panter emel gibi ne o öyle? istemez, siradaki gelsin!
  • (bkz: başkası yemesin diye yemeğe tükürmek) eylemini yapan adamlar gibi başkası ile de yatmasın diye sırtına iz bırakan kadınlardandır. bu eyleme maruz kaldıktan sonra erkişi başkası ile beraber olabilmek için sırtındaki yaraların geçmesi için haftalarca beklemek zorundadır.
  • eğer o tırnakları kirle doluysa erkeğin vücuduna bilumum mikrobu bırakarak hasta olmasına sebebiyet verecek kadındır. hiç hijyenik değil.
  • tutkuludur. asil sevişir, öyle hadi gel üstüme tepin zıpla hopla ben de ah-uh çekerim yerine sen üstümde tepinirsen ben de sırtında kanlı bir portre çizerim der. evlenilesi bir ömür boyunca sırt tırnaklatılası, dişletilesi kadındır.
  • orgazm olmuştur. abartmaya gerek yok.
  • iyi kadın hoş kadındır ama iş tırnağı sırttaki bene geçirip onu kısmen kopartmaya kadar gidiyorsa artık sıkıntı vardır.
  • o an yaşanan duygu patlamasıyla erkeğine acıyı ve zevki aynı anda tattıran kadındır. ertesi sabah işe geldiğimde sırtımı arkama yasladığımda o acıdan kalanları hissedip, tekrar bu acıyla gelen zevki hatırlayıp işten eve dönmek için sabırsızlanma sebebidir.
  • canımı yesin. insana seviştiğini hissettiremeyen kütüklerle çok vakit kaybetmiş biri olarak açık ve net söylüyorum ki canımı yesin.
hesabın var mı? giriş yap