şükela:  tümü | bugün
  • surekli iltifat etmek bunlardan biridir.
    sonra hatunlar "o beni prenses, peri saniyor" gibi sarkilar yapiyorlar. gereksiz.
  • odaya birinin girmesini beklerken göğüsleri sıvazlamak.
  • (bkz: muta nikahı)
  • (bkz: uyudun mu?)
  • "ay sicak basti" diyip ust cikarmak. bazen oluyor, cogu zaman olmuyor
  • elleri iki yana dogru rasgele sallarken, ayaklari yere sesli bir sekilde vurmak ve "uu" "uu" diye sesler cikarmaktir benim aklima gelen en anlamsizlarindan biri. ama bonobolar oyle demiyor tabi.

bir de cekirgelerin cikardigi uzun uzun sesler var; seranat yapiyorlar guya. tek kelimeyle anlamsiz, sacma sapan. birazcik durusun olsun. sevismek icin kafamizi sikiyorsun resmen. disi tarafi da sussun tipini siktimin modunda teslim oluyor tabi bu anlamsiz kurlara.

ama en anlamsizi hic suphesiz kadin kiligina giren cuttlefish'ler. sevismek icin bu kadar alcalamaz ki kimse. topu topu seviseceksin. nerden baksan tutarsizlik nerden baksan ahmakca.

dayanamiyorum artik, nereye baksam goruyorum bu anlamsiz hareketleri. hayvansiniz hepiniz, hayvanlar.
  • çoğunlukla erkek tarafından yapılanları belirtilmiş sanırım (açılın hava atıcam), kadınların tarafında 'sana masaj yapayım mı?' sorusu ve girişimidir bunlardan biri. ki hiç sevmem masaj cart curt ama bir kere oldu işte anlamsız bir sevişme öncesi normalde niyetim yoktu öyle bir şeye, (açılın acı gerçekler) daha da aynı taktiği uygulayan görmedim zaten. *
  • sürekli dudaklara bakmak. bir de memelere. özür dilerim.
  • "sevişmek için" derken şimdi bir veya daha fazla kadın/erkeğin bir veya daha fazla kadın/erkekle olan cinsel münasebetinden bahsediliyorsa (ki başka neyden bahsedilecek amına koyim) eğer bunun için bende yapılmış saçma bir hareket yok. neden? çünkü sevişmek yok. kafam rahat haa ancak ben ve benim gibi sevişmeyi otuzbir çekmek boyutuna indirgemek zorunda kalan bir yığın pis insan için bu anlamsız hareketler çok bence. peki neden "31 çekmek için yapılan anlamsız hareketler" diye bir başlık açmadın diyebilirsiniz. ee ama beni de burada tanıyan, okuyan insanlar var bu yüzden hayvanlığımın hepsini başlıkta toplamak yerine entry içine homojen olarak dağıtarak beni tanıyan insanların benden tiksinti duymalarını bir nebze engelleyip sadece böyle bir suratlarını ekşitip gitmelerini amaçladım. gerçi bu konu ekşi sözlük gibi yazarları 7/24 sevişen bir mecrada anlatılmaz ama seksten fırsat bulurlarsa bir ara okurlar artık.

aga bir insanın hayatında olmaması, yasaklanması gereken dönemdeyim ortaokuldayım. 31 çekmeyi keşfetmişim, işte komşunun kızına mı hallensem, öğretmen beni evine mi çağırsa, nez'in klipleri, "lan harbiden 31'e kadar sayınca mı oluyor lan?" derken bir bakmışsın gün boyu 31 çekmişsin.

sonra bizimkiler yaz tatilinde 5 gün fethiye'ye gitmeye karar verdiler ama ben 31 çekmekten çıldırdığım ve daha çok çıldırmak istediğim için evde kalmalıydım.

- bu akşamüstü yola çıkıyoruz fethiye'ye.
    + baba bon gölmicöm!
    - o ne demek be niye?

evet kritik soru; niye? "evin her yerinde 31 çekmenin tadına varabilmek için" diyemediğimden olabilecek en kötü bahaneyi söyledim.

+ bu akşam maç var onu izlicem.
    - ne maçı?
    + türkiye-moldova.
    - o ne iğrenç maç be. nesini izliceksin onun?
    + bobo izlöcöööm yööö!!!
    - ne halin varsa gör yaratık gibi oldun iyice.

evet, sırf cine 5'i ilk 5 dakikalık şifresiz yayınlarını hafızaya atıp evin her yerinde, yorgunluktan uyuyup kalıncaya kadar 31 çekmek içi... ııı sevişmek(!) için 5 günlük tatile gitmeyip evde kaldım. ama arkadaşlar arasında "küçük bir kaçamak" olarak anlatıyorum bunu kim bilcek amına koyim.

* ayy oğlum zayıflamışsın, süzülmüşsün resmen 5 günde bıraktığım yemekleri yemedin mi, naptın?
    - bırak allasen nesi zayıflamış? hayvan gibi hala. gözlere bak deli deli bakıyor.
    + yöö bobo yaaeee git yööö!

kapıyı çarpıp odama giderek 31 çektim yine ııı hayallerimle seviştim diyelim.
  • işten izin almak bunlardan biri olabilir.