şükela:  tümü | bugün
  • sevmeyen sevgilidir. (bkz: sevişmek sevmekten gelir)
  • sevgili değildir..
  • başı ağrıyordur.
  • kesinlikle erkek değildir.
  • vajinismus hastalığına yakalanmış sevgilidir..
  • pms dönemindedir.
  • sevgili olup olmadığından şüphe edilmesi gereken bir canlı türü olabilir.
  • hasta olma ihtimali olan sevgilidir. tabii bu durumda kendisiyle sevişmek isteyen sevgilisi tam bir gerizekalıdır orası ayrı. bu tarz kötü durumlar çoğaltılabilir. fakat işin diğer tarafı var. o da şu;

nedense bu tarz başlıklar altında hemen kız kuruları-kadın müsveddeleri gelip işi zorunluluğa bağlıyor. ulan demezler mi adama "be hey gerizekalı, sevişmenin zorunluluğu yok ki. bu bir ortak payda. sen sevgilinle sevişmeyip de gidip bakkalla mı sevişeceksin?" demezler mi adama, "be hey angus, sen sevgilinle sevişmeyip de gidip götünden bir salise ayrılmayan yalaka kankişlerinle, cancişlerinle mi sevişeceksin?"

demezler. ama ben diyorum. bu nasıl bir kendini ötekileştirme ve cinselliği kendi tekeline alma hezeyanıdır. annenizden öğrendiğiniz cinselliği bir kenara bıraksanız bir kereliğine ha? güzel olmaz mı gıdısını yidiğimin salağı!
    öğretilmiş ve tembihlenmiş kadınlığı bir kenara koysan şöyle, tadını çıkarsan bir ilişkinin içerisinde olan her türlü paylaşımın, daha güzel olmaz mı? korkma, kimse kimseyle zorla sevişemez. işin içine zorunluluk girerse zaten o "tecavüz" oluyor. hani şu senin her seferinde kadınlığı bir üstünlük sanıp, kaba kuvveti üstünlük sanan gerizekalı sevgilinin takındığı tavrın iticiliği var ya aha işte o iticiliğin bir tecavüzden ibaret olması gibi.

sonra yok şöyle yok böyle. bir dön kendine bak be, vücudunun ve ruhunun kaçta kaçı gerçek bir kadın! ha bu arada egonun ve götünün kaçta kaçının kadınlığını merak dahi etmiyorum. çünkü ikisinin de feza büyüklüğünde olduğundan eminim. ikisi de umarım bir gün sürekli büyümekten patlar. müstehaktır sana. kadınlığı öteki bir kimlik ve cinselliği bahşedilen bir şeymiş gibi algılayıp sunmaya çalıştığın için.

-aşkım sevişmek istemiyorum ben.
    +sabah uyanır uyanmaz tıkınmayı biliyorsun ama. gırtlağına sıçtığım.
    -yeeaaa, lütfen. çok kabasın.
    +kaybol!