şükela:  tümü | bugün
  • göt ister.

götün teki olduğum için izninizle size konuyla alakalı başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim.
    hem bu vesileyle '' erkekler isteyince bir kadın nasıl yola gelir '' bunu aşılamak istiyorum.

evet efendim, arkadaşlar burada la fonten'den masal anlatmıyorum. yazacaklarımda en ufak bir yalan varsa, guiza'nın sarıldığı kale direği mabadıma girsin.

ağığğğ dersem de şerefsizim.

hülasa, fitbolu çok sevdiğimi ve iddalardan çok acayip şeyler kazandığımı bilen bilir. o gün de fener-galatasaray maçı var. hani şu fenerin 2-0 yenip kaleci volkanın, bizim zavallı sabri'ye '' gel ula üçlü çektir bizim taraftara '' diye dalga geçtiği maç. kodumun ibnesi.

biz 5 içiyoruz, garson 8 kitliyor, sinirden elimiz ayağımız boşalmış. dünya umurumuzda değil. 3 arkiyiz ve hepimiz cimbomluyuz.
    sinirden kafalar iyice güzel olunca; '' beyler, çişi gelen var mı? '' dedim.
    noldu la dediler. '' hesap isticem, çişi gelen şimdiden gitsin sürekli hesap bana giriyor, masada tek kalıyorum'' dedim.
    ahaha sen nasıl bi ibnesin, dur bi cila yapalım sonra kalkarız dediler. geldi yolluklarımız, içtik. ödedik hesabı kalktık.

sallana sallana gidiyoruz mahalleye doğru. aynı mahallenin gençleriyiz. tam giderken arasıra seviştiğim kızı metro istasyonundan çıkarken gördüm. ''beyler siz gidin ben sonra gelirim'' deyip arkadaşlardan ayrıldım. bir çift meme için sülalemi satarım.

gittim kızın yanına '' naber selen '' dedim.. '' aa nejmi merhaba '' dedi. '' nasılsın, ne var ne yok '' dedim. iyi işte hep aynı sen nasılsın dedi. '' sen boş ver beni, giderek güzelleşiyorsun farkında mısın '' dedim. '' ihihi teşekkür ederim '' dedi. gülme kız ciddiyim, bu güzelliğinle sakın çöp bidonlarının yanından geçme'' dedim. niye ki dedi. '' erkek kediler tırmalar seni kız '' dedim. gülüyo hâlâ.
    o gülerken libidom yükseldi birden '' gel fıstık, orkestra şefin seni çok özledi '' dedim. moral bulmam lazım.

arkadaşlar bakın yalan söylüyorsam ali sunal'ın her sikeç öncesi oturduğu o tahta masa götüme girsin. benim yatak çok gıcırdadığı için acayip acayip ses çıkarıyor ve selen'le sevişirken orkestra şefi gibi ellerimi sağa sola sallayıp o işi yapıyordum. evet malım. yataktan çıkan sese elimle ritim yapınca orkestra şefi kaldı lakabım.

hülasa, olmaz gelemem midem bulanır dedi.
    anlamadım dedim.
    çok içmişsin nejmi, leş gibi kokuyorsun olmaz dedi.

bana dedi bunu. utanmadan suratıma söyledi. sonra yanaklarımdan öpüp '' sonra görüşürüz taa am mı? '' deyip gitti.
    kendimi paketteki o son sigarayı ters yakmış geri zekalı gibi hissettim. ağzı açık sik gibi kala kalmıştım. kıvırta kıvırta kayboldu selen.

eve gittiğimde neredeyse sinirden odanın duvarlarına sürtecektim. resmen seks teklifimi reddetmişti.

cezam ağır, intikamım feci olacaktı...

ertesi gün kalktım işe gittim. sizin salak salak yazılarınızı okurken selen 12 gibi aradı, gördüm açmadım. sonra yine aradı yine açmadım. whatsapp dan sinirli suratının resmini yollayınca buyur selencim deyip aradım.

arkadaşlar çok afedersiniz ama gerçekten lassa reklamını hayat felsefem olarak benimserim. gerçekten ' sağlam basacan bu hayatta' eğer sağlam basarsan, bi kadın asla sizden vazgeçemez.

hülasa, akşam geleyim mi nejmi? işin var mı ? dedi.

işim yok fıstık, buyur gel ama aç gel, ben pizzayla geleceğim dedim. mantarı bol olsun len dedi. tamam dedim, koşa koşa gittim güvenlikçi çocuğun yanına;

- cevdet şu kelepçeyi bi günlüğüne versene birader dedim.
    + abi benden çok sen kullanıyon ama ha.
    - tırı vırı yapma olum. yarın söz getircem.
    + ahaha jopu da vereyim mi ?
    - yok onu götüne sok .

ulan sen kime şaka yapıyorsun, salak bizim güvenlikçi çocuk. bütün gün elinde telefon facebookta takılıyor. olum gel seni ortama sokayım diyorum. benim whatsapp grubum var sağ ol abi diyor. tam deli.

akşam oldu aldım kelepçeyi pizzayı gittim eve.. 1 saat sonra kapı çaldı selen de geldi.
    tanrım, çok güzel geldi.
    saçlarını saldığı zaman hep içimi titretirdi. oturduk masaya açtık pizzayı yemeye başladık. pizzayı ısırıp kaşarı sündürdükçe libidom yükseliyordu. kesme şekere dudak uzatan at gibi dudaklarını oynata oynata kaşarı yiyiyordu. offf ya, bir kadının en seksi olduğu an işte buydu.

dayanamadım ve kendime çekip dudağına yapıştım. nejmi acele etme dedi. dudağına bi sus işareti koyup yine öptüm.
    öperken eliyle saçlarımı tutunca anladım ki o da istiyor. kalktım ayağa, elimi yavaşça pantolonuma soktum. oturduğu yerden bana bakıyordu. kavradığım aleti çıkartıp havada sallamaya başladım. şok oldu selen, sanki ilk kez görmüş gibi gözleri fal taşı gibi açıldı. kendine gelip;

- elinde salladığın kelepçeyle napcan nejmi dedi.
    + halay çekcem . tut elimi.
    - kızma hemen be. anladım napcanı. sapık şey hihihi.

selen'e bakıp cebimden çıkardığım kelepçeyi sallıyordum. salladıkça gülüyordu ama benim içimde hâlâ intikam arzusu vardı ve cezayı kesmeme çok az bi zaman kalmıştı. libidoma yenik düşmemeli ve intikamımı uygulamalı idim. sandalyede otururken kucakladığım gibi yatak odasına gittik. tam yatağa atarken tekrar geri döndüm. noldu nejmi dedi. o seksi hareketi yapmam gerek selen dedim. neymiş o dedi. işte bu dedim ve ayağımın ucuyla kapıyı usulca kapadım.

'' yaa sen çok delisin manyak'' dedi, o konuşurken attım yatağa. yatağın başlığına seleni güzelce bi kelepçeledim. seksi bedenimi soyarken ' selen hiç konuşmak yok tamam mı' dedim ve pinokyo desenli bakserımla selene doğru yürümeye başladım. selen giyinikti. aşırı derece tahrik olduğu da her halinden belliydi. adeta yılan gibi kıvrılıyor, ayaklarını bisiklet pedalı çevirircesine yatağa sürtüp duruyordu.

oturdum karnına ( gücümü vermedim tabi, tüm güç dizlerimdeydi) ve en çok tahrik olduğu şeyi icraata geçirmek için birden boynunu öpmeye başladım. mis gibi parfüm kokuyordu. kulaklarını emiyor hafif hafif dudağına öpücükler konduruyordum. yatağın sesi, öpücük sesleri, inilti sesleri... selen bir hayli kuduruyordu. iyice azdırmak için tekrar doğruldum. gözlerinin içine bakarak elimi gömleğine attım ve düğmelerini hızlıca açıp titreyen memelerini sıvazlamaya başladım. okşadıkça selen'in gözlerinin beyazı çıkıyordu. ne yalan söyleyeyim o diri memeleri beni bile tahrik etmişti ( amacıma ulaşmama çok az kaldı )

indim...
    yavaş yavaş kat pantolonunu sıyırmaya başladım. süt gibi bacakları ve seksi iç çamaşırı artık karşımdaydı. sonra iki elimle külotunu tutup usulca bacaklarından aşağı kaydırdım. kaymak gibi şeyi vardı ve başladım ayak bileklerinden öpmeye. rota belliydi. küçük öpücükler ata ata diz kapağına, ordan da yalaya yalaya kukusuna kadar gidecektim. gittim de. her dil darbesi selen'in sesini yükseltiyor. adeta malkoçoğlu gibi prangalarından kurtulmaya çalışıyordu. onu hiç bu kadar isterik görmemiştim. artık zaman gelmişti.

ve işte o an!!

zıng diye yatağa dikilip, işaret parmağımla selen'i gösterdim.
    '' muhaha oynamıyom kız ben '' dedim.

- anlamadım.
    + sevişmicem diyom.
    - nası yani ya.
    + vazgeçtim kız anla işte.
    - şaka yapıyosun nejmi
    + onu reddederken düşünecektin selen hanım.
    - ama o zaman ağzın çok kötü ko

konuşturmadım onu. ağzına gömleği tıkıp içeriye girdim. açtım dolaptan bira ve tv izledim. bir kadına işte böyle bi ceza verdim.
    bu arada ön sevişip sevişip sik gibi bırakmak gerçekten çok zevkliymiş. kadınlar iyi bilir bunu. sürekli yapıyo zilliler. sevişmekten kaçan partnerinize siz de yapmanızı öneririm. bilgidir bu. gerçekten çok pis ders alıyorlar.

hülasa 10-15 dakka ığğğ ığğğğ yapıp durdu. sonra hislendim çözdüm saldım... siktir çekti ama olsun.

arkadaşlar bakın yalan söylüyorsam bir daha güvenlikçi çocuğun jopunu almak nasip olsun.
    ve o günden sonra gerçekten orkestra şefi gibi oldum. elimde sürekli alet var.

salla babam salla. bir sağla, bir solla.

lan belki de volkan'ın ahıydı bu bana.
  • bazen yapmak gerekir. tecrübeyle sabit.
    hayır demediğim için iki kez çok pişman oldum. (evet sadece iki kez)
    yürüdüğüm hatunun arkadaşı da inceden bana yürüyordu. aptala yatıp hedef odaklı çalışıyordum ama bir akşam üçümüz evdeyken, yürüdüğüm hatunu geldi abisi aldı (sebebini hatırlamıyorum) ve biz kaldık başbaşa. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın dedim ve bir gecelik abazalık ile diğer hatunu kaybettim.
    yakın zamanda bir kez daha benzeri (bazı detaylar farklı ana fikir aynı) bir şey yaşadım ve bundan sonra böyle bir durumda hayır deme kararı aldım. (evet sadece böyle bir durumda)
  • götten ziyade iktidarsızlık ister.

tl;dr (bkz: serin hikaye kardeş allah kurtarsın)
    şimdi sağ üstte bir yeşillik göreceksin, korkma o benim iletişim bilgilerim var bir dahaki sefere hayır yerine onları kullan, teşekkürler.
  • universitede oda arkadasimin orspu eski kiz arkadasinin intikam icin bana yapismasini reddederek yaptigim super olay.

cok zordu orasi ayri.
  • dürümüm olmadığından okuyamadığım kanzuk uzuvu. zaten anlamadım da, bir kadını reddetmek çok mu zor ki?