• paylaşma ihtiyacını gideren indeks. akla çeşitli ayar sekanslarında kullanilan meşhur fıkrayı getirmiştir.
    cindy crawford ve asım, bir vapur kazası neticesinde ıssız adaya düşerler. ne yapsınlar, can sıkıntısından sabah akşam seks yaparlar. ancak, bir süre sonra, asım, durumdan zevk almamaya başlar. cindy, çıldırır. asım'a, ne olduğunu sorar, ne isterse yapabileceğini söyler. her türlü fantaziyle ve herşeyiyle emrine amade olduğunu, nerede hata yaptıysa düzeltmeye çalışacağını anlatır.
    asım inatla cindy'ye "istediğim şeyi yapabilmen mümkün değil" der. cindy çaresizlik içinde ısrar eder ve herşeyi göze aldığını söyler. asım, en sonunda "bir denemeye" karar verir.
    önce cindy'nin saçlarını kısacık keser. sonra memelerini filan örtecek biçimde ceketini giydirir. kestiği saçlardan bıyık yapar. cindy, ne olduğunu anlamaya çalışırken, asım onu, mümkün olduğu kadar erkeğe benzettikten sonra akşam olunca sahile gelmesini söyler. akşam olur ve cindy erkek kılığında sahile gelir bakar ki asım mükellef bir rakı sofrası hazırlamış ve masayı mezelerle doldurmuştur. asım ve cindy masaya otururlar ve asım elini kanka modunda cindy'nin omzuna koyar ve şöyle der: "ulan kazım, bir aydır kiminle sevişiyorum, söylesem inanmazsın!"

(bkz: #12004912)
  • facebook'tan ekleyip sonra mesaj atıp, 3. mesajda direkt numara vermek (geçen hafta başıma geldi. eve çağırdım ve ertesi gün baktım böbrek yok).
  • 1. göğüs dekoltesi ile odanıza gelir, konuşurken göğüslerine baktığınızı görür ve gülümseyerek "meme diyeceksin amına koduğum" diye düzeltir.
    2. uyanırsınız ve gördüklerinizi unutmadan asılırsınız.
  • karabasan,cin ve türevleri şeyleri bahane edip yanında uyunmasını ister. sonra sen o ve karabasan threesome yaparsınız.
  • 2 bira ile sarhoş numarası yapıp merdivenlerde üstüme yığılması. yer miyiz kızım böyle numaraları ?

benim beynime sokayım.
  • (bkz: oha seks)
  • talebini özetleyen bir dilekçe yazması.
    arz ederim diye bitirmesi
  • tüylerini kabartip tek ayak üzerinde zıplayarak çiftleşme dansı yaparken bir yandan da şarkı söylüyorsa kesin sevişmek istiyordur. bekleyin siz er geç yapacaktır.
  • böyle bir şey olmayabilir de. bazı kızlar sevişirken bile istediğinden emin olamayabiliyor.
  • amuda kalkıp iki ayağını duvara yaslarken sakız çiğnemesidir. ben buna dayanamıyorum işte.
hesabın var mı? giriş yap