şükela:  tümü | bugün
  • bu yaptığına bir türlü anlam veremediğim kadın. memeye göğüs demek gibi bir şey, kadına bayan demek gibi bir şey.

yanlış mı biliyorum; sevişmek, sevdiğin insanla yapılan bir şeydir. sevişmenin seksle kesişimleri olabilir ama bazen penetrasyon bile olmaz, dokunursun, hissedersin, tadarsın, ruhsal doyum had safhadadır.
    seks sevişmeyi genellikle kapsar, ama her zaman sevişmeyi içermek zorunda değildir. aniden başlayıp hızlıca bitebilir örneğin.
    sikişmek ise aynı bir hayvan gibi, insanlıktan çıkarak, sadece aç bedeni doyurmak için, dünyayı, ahlakı umursamadan, içgüdülerle yapılan vahşice bir eylemdir. boşalana kadar gözün başka bir şeyi görmez.

herkes istediğiyle istediğini yapsın, özgürlüğü savunuyorum. ama tek gecelik maceralarından, fakbadilerinden "seviştik" diye bahseden kadını anlamıyorum.

sevişmediniz. seks yaptınız. sikiştiniz.

sevmediğin, tanımadığın adamla sevişemezsin.

aslında belki de biraz toplum baskısı, bilemiyorum. belki de yaptıklarını "sevişmek" kavramıyla kendilerine ve çevrelerine biraz daha "masum" göstermeye alışmışlar.

kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. korkmayın. bağıra bağıra söyleyin "yattım" diye. "çatır çatır sikiştim" deyin. sümsüklerin yüzüne tokat gibi çarpın. erkekler biraz da sizin çabanızla yola gelecek.