şükela:  tümü | bugün
  • edis görgülü'nün yasemin mori'yle düet yaptığı, albümün en merak ettiğim şarkısının adı.

(bkz: an)
  • allah'im ne sarkilar, ne sarkicilar, kimler, neler var... kim neden boyle bir sarki yapar, kim neden abi biz ne yapiyoruz diye dusunmeden tutar boyle sozleri olan bir sarki soyler, edis kim, mori ne anlamis degilim. cok agir seyler yazacagim ama onemli degil. utancla anilacak donemin utanc verici sarkilarindan biri sadece.

edit: sarkiyi dinledim. begenenler son 15 yildir dagda, magarada filan rehin tutuluyordu herhalde. sozler cok kotu.
  • girişimiz olay
    çıkışımız olay
    nasıl koydu ama
    doksanda koraaay doksanda korayyyyy

ooooo oooo
  • türkçe pop’un o kadar ihtiyacı olan bir şeye imza atmış ki edis ve yasemin mori birlikte, dinlerken nutkum tutuluyo şarkıyı...
    vokal uyumu, sözlerin coolluğu, ozi bey’in ( her şeyi ozan çolakoğlu’na bağlamışım edis’in demeçleri yüzünden) soundu, her şey olay olay!

-

serhat şensesli ve yasemin mori birlikte yazmış şarkıyı! düzenleme de serhat şensesli’ye ait... tez zamanda klip gelmesi gerekiyor!
  • bariz bir şekilde edis'in ilk albümünün yıldız şarkılarından. buraya yazıyorum bu şarkı tutacak.
  • sozleri yamulmuyorsam asagidaki gibi olan edis ve yasemori dueti.
    bu ikiliden cok daha baska ve iyi bi'sey beklerdim kesinlikle.

senin de aşkta cesaretin vardı
    söke söke alıyorsun avucuna
    gözlerinin de bir felaketi var

aşkta hoyratlığın telafisi yok
    deli gibi susuyorum sana ama
    degmesin ciğerime kurşunlar

durdurma beni, durdurulmaz
    içindeki bu derin duygular
    kıyametler kopartıyor
    üzerine salacağım ordular

savaşımız olay, sevişmemiz olay
    yanışımız olay, olay oluyor
    savaşımız olay, sevişmemiz olay
    her bir şeyimiz olay, olay oluyor
  • an albümünün en kaliteli şarkısı. art arda dinliyoruz odadaki eşyalarla.
  • başıma bir iş gelmeyecekse bayıldığım şarkıdır. ya da hepsi ilkbaharın suçu, bilemiyorum.*

sevdim sizi edis ve mori ikilisi.
  • az once dinleme firsati buldugum harika sarki. direk legal olarak abandim albume. album su an youtube'da bile yok. dailymotion'daki ses kalitesi cok kotu.
  • olay var diye geldim, şarkı çıktı.*