şükela:  tümü | bugün
 • sanki kendileri hiç sevişmiyormuş ve hatta, sanki kendileri anne ve babalarının sevişmesi sonucunda değil de gökten leylekler tarafından yeryüzüne bırakılmışlar gibi sevişme eylemselliği ile bu eylemi vücuda getirenleri türlü sıfatlarla yeren, eleştiren, hatta günahkar ilen eden insanlar tarafından tüm insanlara bir biçimde empoze edilmek istenen, akıldan ve mantıktan yoksun düşüncemsi toz zerrelerinden örülü anlamsızlıktır.

  görüldüğü gibi her mantıksızlık içeren sanrının altından yine dönüp dolaşıp inanç sistemi çıkmaktadır. insanın en doğal ihtiyaçlarından birisi olan sevişmeyi bile bir ayıp, bir günah, bir kötü eylem olarak lanse eden ve bu sanrıyı yaymaya çalışan bünyeler vardır. onlar gerçeklikten kopup mantıksız bir düzlem üzerinde yürümek şöyle dursun sürünür bir haldedirler ve görülen o ki, yalnızlıklarını bertaraf etmek için yanlarına başka sürünecek insanları çekmeye çalışmaktadırlar.

  soyun devamını geçtim, en azından insanın fizyolojik ihtiyacını karşılamak için sevişmek kaçınılmazdır. insanın mutlu olmasını sağlayan ya da insanı mutlu kılan az sayıdaki unsurdan birisidir sevişme. sevişmek bazen ve haklı olarak yaşamdan zevk almak içinde yapılmaktadır. sevişen bir insan en azından sosyal bir insandır. sevişmeyen insanlar gibi asosyal ve korkularının esiri değildir. sevişmek ile kendisini ifade etmektedir. sevişme eylemi de zaten insanın sosyalleşme ve kendisine yüklenilen rolünü en iyi biçimde yerine getirme aracıdır.

  ya bu sanrının çıkış adresi olan herhangi bir dogom fanatiği olan dimağlara ne denmeli. ister müslüman olsun, ister hıristiyan ya da musevi fark etmez, dine gereğinden fazla anlam yükleyen ve gereğinden fazla kendini teslim eden bireylerde ya da topluluklarda söz konusu düşünce egemendir. aslında burada amaç bu tür korku verici inanışları topluma egemen kılarak insanlar üzerinde otorite kurmaktır. çıkar elde edip söz hakkını sürdürmek ve bu hakkı bir anlamda düzene hakim olmada etkili bir silah olarak kullanma arzusu vardır, bu durumun temelinde.

  kısacası ne sevişmek günahtır ne de sevişenler günahkar. tek mesele sevişmeyi bilmeyenlerin ya da sevişilmeyecek denli fiziksel iticilikte olanların kıskançlıktan akli dengelerini yitirip de kendilerinin yapamadığını yapanlara iftira atmış olmalarıdır.

  sevişin ve sevişmeyenleri de seviştirin efendiler