şükela:  tümü | bugün soru sor
  • karşı tarafa, eline fazla erkek eli değmemiş kız, imajı vermeye çalışan kızdır. içgüdüsel olarak herkes az da olsa sevişmeyi bilir.
  • sevişmeyi bilmeyen kız yoktur sikmeyi bilmeyen erkek vardır.
  • güzeldir.
  • bilmemesi değil öğrenmemesi ayıptır.
  • ilki kez yasayacak kiz dir...

illa ki duyduklarini gorduklerini uygulamaya kalkacaktir ancak ilk oldugu icin heyecandan yapamayacaktir.. burada is partnerine dusmekte ve ogretmelidir...
    haa bununla ugrasamam hadi hemen tak fisi bitir isi zihniyetindeki erkekle yapilanlar ise ileride bayagi sorunlu cinsel hayatlari olacak kizlardir...
  • sevişmeyi bilmeyen kızın büyük ihtimalle en büyük sorunu ilki olacak olmandır. sen düzgün sevişelim diye öğretirsin her şeyi bir kaç hafta çok güzel giderken her şey ben artık tatmin olmuyorum demeye başlar. bu sefer çok kötüydün demeye başlar. bütün emeğinin boşa gittiğini ise kıçına tekmeyi vurup sonra başkasının kucağına gittiğinde anlarsın aslında öğretmeseydim de it gibi davransaydım diye. o yüzden sevişmeyi bilmeyen kız da bırak bilmesin ne gereği var efendim diyip işine bakıcaksın çekiliceksin bence..
  • ereksiyon problemi yaşayan kimselerle ilişkiye girmemesi gerekir.
  • bunu bilen bunu yakından tanır:
    (bkz: the melty man)
  • odun adamdan, sevişmeyi bilmeyen erkekten maada; var bu kız. yani onun bilmemezliğini kamufle etmek için adamın sevişme bilmezliğine, odunluğuna atıf yapıp durmanın sevişme eyleminin kendisine faydası nedir ?