şükela:  tümü | bugün soru sor
35 entry daha
  • çok masumdurlar.. hele hiç sevişmemiş bir kadınla sevişiyorsan tadından yenmez.. her şeyi sen öğretirsin, sonra senden öğrendiğini uygular.. bir sonraki sevişmede, öğrencisini sözlüye kaldırmış öğretmen misali, takip edersin, hatalarında müdahale edersin.. güzeldir.. kıymeti bilinesi hatundur..
  • kıymetini bilin. her an çok değerlidir. şimdi ne olacak ve bilinmeyen an her noktanızda hissedilir. her deneyim daha da heyecanlı olur.

    adam sayınızı arttırdıkça bunu kaybedeceksiniz kendinizi her ilişki özel diye kandırmayın zamanla fark edeceksiniz size yaklaşım ve değerden sıradan şeyler sizin değerinizi düşürür unutmayın.
  • ulan amın oğulları sevişmeyi bilmek ne demek bi kere. sen pornodaki hareketleri sevişmek mi zannediyorsun? aferin çekirge, sevişme master yodası olma yolunda süper ilerliyorsun. sıralamayı unutma, önce erkekliğini göster, sonra kadın direkt oral yapacaktır, son olarak unutma ne kadar çok pozisyon o kadar puan. bir de ilk girerken kronometreni başlat da arkadaşlarınla dakika hesapları üzerinden konuşursun.