şükela:  tümü | bugün
289 entry daha
  • sevistigini degil de nasil sevisemedigini bana anlatmisligi vardir. eleman kendisini cok ovmus fakat is icraata gelince dalga kalkmamis, sonra da evden kovmus bunu.
  • kadınlar yediklerini, içtiklerini anlatmayı sever
  • böylesinin ne kendine, ne de başkasına hayrı dokunur. iki kişi arasında geçen iyi yada kötü her ne ise, anlattığına eminseniz sithtiredin gitsin.
  • erkekler önemsemediği kadınlarla seks maceralarını hemcinslerine ballandırarak anlatmaya bayılır. ama söz konusu eşi veya kız arkadaşı olunca ağzını bıçak açmaz. kadınlarsa seks konusunda konuşmaya kapalı gibi görünseler de yaşadıkları deneyimleri açık açık, hatta en ince ayrıntısına kadar annesine, kız kardeşine, en yakın arkadaşına, hatta bir grup arkadaşına anlatmaktan çekinmezler. misal, "birkaç gündür aramız kötüydü, benimle pek ilgilenmiyordu, dün gece dayanamadı geldi, mutfaktaydım, bir köşeye sıkıştırdı, öpmeye başladı, bir yere kaçamadım. sonra orada..." diye başlar ve hikayenin tamamını eksiksiz anlatır. makinasının uzunluğuna kadar. evet, erkekler duygusal ilişkiye girdikleri kadınları saklıyorlar. çünkü eşlerini sahipleniyorlar, karşısındaki en yakın arkadaşı bile olsa karısını hayal edebileceği düşüncesine tahammülleri yok. kadınlar olaya böyle bakmıyor. anlattıklarıyla arkadaşının kocasını hayal edeceğini düşünmüyor. gündeme ve soruna yoğunlaşıyor. çünkü genellikle bir derdi oluyor ve paylaşmak için bunu yapıyor. seks, bedensel ve ruhsal sağlığı yerinde olan herkes için gerekli. fakat bu deneyimler toplumdan topluma farklılık gösteriyor. erkekler cinselliğe doyum veya ihtiyaç olarak bakıyor. kadınlarsa duygusal tatmini daha yoğun yaşıyor. kadınlar kişisel hayatlarında, rasyonel düşüncelerle birlikte duygularını ön planda tutuyor ve yaşantılarını buna göre planlayabiliyor. sadece tanıdığı, güvendiği arkadaşlarıyla veya dost ortamlarında cinsellikle ilgili bilgileri elde ediyor ya da tecrübelerinden faydalanıyorlar. seksten söz etmek, iyi ya da kötü tahrik edici. deneyimler paylaşılırken tahrik de olunuyor. bu durum kimi ilişkilere olumlu yansıyor. gündüz seksten konuşan kadın, eşiyle ateşli bir gece geçirebiliyor. fakat cinsel yaşamında doyumsuzsa bu sohbetlerden kırık ayrılıyor ve içten içe eşini suçlamaya başlıyor.
  • varsa anısı olan dinleyelim arkadaşlar...
    benim erkek partberim yok...
3 entry daha