• burda 2 karı düşüreyim ayağına birsürü meriç türemiş. ben ömrü hayatım boyunca kimseye birşey anlatmadım diyen bir erkek varsa bugün ibreti alem olsun diye taksimde mabadımı kesiyorum
    edit : linçte yedik afiyet bal şeker olsun
  • bizim ortamda da konuşulur ama genellikle isim verilmez. çok abest ya da ayıp olduğunu düşünmüyorum. sonuçta hepimiz sevişken insanlarız. laf lafı açtığında konu buralara gelebilir.

not:solo atanlara dert olmuş.
  • midemi bulandıran tiplerdir. tükenmeleri dileğiyle.
  • özeline saygı duyan bir kişinin tabiki yapmayacağı eylem. hangi akla hizmet bilmiyorum bazıları bunu bütün erkeklerin yaptığını söylemiş, sanırım herkesi kendileri gibi ortalık malı sanıyorlar.
  • hayatımda gördüğüm en şahsiyetsiz erkek tipidir.hem karaktersiz hem ahlaksız hem yüreksiz erkek tipidir.erkek orospusudur.daha da kötüsü yaşamadığı şeyleri yaşamış gibi anlatan türevlerini de aralarında bulundurur.bana anlatmaya çalışan tiplerle iletişimimi koparmışlığım çoktur.yaşıyosan kendine sakla.övünüp durma.anlamıyorum zaten.hayvanlar da sevişiyor.ben bunda övünülecek anlatılacak birşey göremiyorum
  • bundan daha beteri olayı kayda alıp izleten, yayınlayanlardır. ya kızlar hiç mi akıl yok sizde, neyin kafasını yaşıyorsunuz. once online, always online. torunlarınız izleyecek ileride.
  • özgüvensiz arkadaşları tarafından havalı olarak nitelendirilecek, özgüvenli ve akıllı arkadaşları tarafından dışlanacak olan erkektir.
  • mutsuz insanlardır.
  • evet hanımlar, inanması güç ama seviştiğiniz erkeklerin içinde var bunlar. ve sayıları gerçekten hiç az değil.

ama sorun biraz da sizde. şöyle bi tipi cidden yatağa girene kadsr tanımıyor musunuz, kendilerini o kadar belli ediyorlar ki, çoğu o kadar aynı profil ki.. anlayamamak için ya saf ya da muhteşem derece şekilci olmanız lazım.

tanım: erkeklerin en karaktersiz modelidir. en üzücüsü de ilerde biriyle evlenecek olmalılarıdır.
  • saglam bir baba tavsiyesi almis olaraktan asla olmadigim ve olmayacagim erkektir.
    “siktigin orospu bile olsa kimseye anlatmayacaksin!” demisti. ne kadar hakli oldugunu girilen entrylerdeki hikayelerden anliyorum.
hesabın var mı? giriş yap