1. güzel devletimizin türkiye de yaşayan kadınlara yaşattığı baskılardan sonra yaşatacağı olası cinnetlerden biridir.
    şahsen ara sıra erkek, tam coşmuşken kerpetenle kesmek içimden gelmiyor desem yalan olur hatta böyle dişleyerek koparmak da fena değildir hele ki bu zamanlarda
    tam bu entryi kapsamıyor sevişmek filan ama daha derin anlatımı için (bkz: i spit on your grave)
  2. hatıralara önem veren kızdır, sevişmenin anısı olarak saklamak istemiş olabilir. mesela ilkokuldaki kokulu silgisi de duruyordur bunun.
  3. farklı aktivitelerde değerlendirmek istiyordur belki de bu kız...
    (bkz: glory hole)
  4. kesmek için önce onu haketmesi lazım olan kız. sen adam akıllı yarrak bulamayıp bulduğunda da onu kesiyosan devlet baba napsın? yarrak için bile devlet biza bahmir demenin son noktasını da gördük böylece.

edit : yarrak kaba olmuş pardon yarak o zaman.
  5. bunun üzerine nadide bir film yapılmıştır.

(bkz: teeth)

--- spoiler ---

lise öğrencisi bakire bir kız, seksi hem merak ediyor, hem de çekiniyor. ilk ciddi anlamda hoşlandığı erkek, kızı cinsel birliktelik için zorladığında, kızın aslında normal kadınlardan farklı bir fizyolojisi olduğu ortaya çıkıyor.

kızın cinsel organında köpek balığının dişleri gibi dişler var ve bunlarla o erkeğin penisi içerideyken koparıyor. sonra bir erkek jinekologa gidiyor burada "dişleriyle" adamın elini parçalıyor. sonra üvey erkek kardeşine kur yapıp, onun da penisini parçalıyor. filmin sonunda kız sapık erkeklerin korkulu rüyası olan bir "vigilante" ye dönüşüyor.

:)

--- spoiler ---

ayrıca:

(bkz: vagina dentata)
  6. erkeğin son seviştiği kız olmayı garantileme içgüdüsü `:?!` ile hareket eden hatundur.
  7. sevgilisi yanında olmadığı zamanlarda sevişebilmek için kesme yolunu seçmiştir. fakat, büyük bir yanılgı içinde olduğunu penis, pipiye dönüştüğünde anlayacaktır.
  8. bencilliktir. adam iyi sevişse de kötü sevişse de.

senin beğenmemen adamın kötü olduğu anlamına gelmez ki ayrıca, üzerinde 5 dk tepineni koca diye alıp ömür boyu onla yaşayan kadınlar var bu ülkede.sex and the city'de bu konuda bir bölüm bile vardı. sizin çöpünüz başkasının hazinesi olabilir konulu. herkes ilgi duymadığı bir erkeği partiye getiriyordu. ve partiye katılan kadınlardan birinin getirdiği erkekle charlotte ilgilenmeye başlayınca adamı partiye getiren kadın kıskanıp getirdiği adamla sevişmeye başlamıştı.

ama diyorsan ki adam iyiydi ve ben kıskanıp kestim o zaman da derim ki sen naptın arkadaşım, ben hem hoşlandığım hem de iyi sevişen bir adama rastlasam penisini kesmek yerine pamuklara sarar önünde saygıyla eğilir, başımın tacı yaparım.

her türlü anlamsız eylem. yaşa göre de ayrı tespitler yapmadım yani düşünün o kadar netim bu konuda.

seviştikten sonra erkeğin penisini kesen kız hakkında bilgi verin