şükela:  tümü | bugün soru sor
  • adam ihtiyacını gidermiş dönmüş uyumuş, ben bir sıkıntı göremiyorum.

peki sen adam götünü dönüp yatmaması için ne yaptın?

akşam kapıyı açınca ıslak bir öpücük mü kondurdun? çekirdek yiyip dizi izlerken bir dekolte mi verdin? yatmaya geçince yeni iç çamaşırların ile sürpriz mi yaptın? hayır bunların hiçbirini yapmadın, 10 gündür giydiğin pamuklu taytınla yatağa girdin, adam binbir uğraşla onu sıyırıp seni sikti diye prenses muamelesi görmeyi hakettiğini düşünüyorsun. hayır, sen prenses değilsin, kocan da prens değil.
  • (bkz: seviştikten sonra hemen yatıp uyuyan erkek) kavramının köylücesi.

köyüne dön bacım.
  • yoruldu garip dinlenmesin mi?
  • sevişirken uyuyan kadından daha bir emekçi erkektir seviştikten sonra dönüp uyuyan erkek
  • ben değilim.

devrildikten hemen sonra, direkt horlamaya başlıyorum. dönmeye vaktim olmuyor.
  • sözlükteki ayıların kendini gösterdiği başlık
  • orgazmdan sonra ufalan pipisini gizleyen adamdır. akıllarda kamaşullah olarak kalsın diye düşünür. kabalıkla filan alakası yok yani.
  • (bkz: öküz)
    sana masumca ve utangaç bakan hatunun kafasını alıp göğsüne, saçlarını okşayıp, alnını öpüp, bacaklarını bacaklarına dolayıp, uyutacaksın.
    bu kadar kolay birseyi yapamıyorsan sevişme sen.
  • asli görevini yerine getirmiştir. fazlasını beklemek şımarıklıktır.
    sevişemeyen ama sarılan erkeği tercih edecek kadın yoktur sanırım.
    hem sevişip hem sarılarak uyuyanı bulursanız dededen kalma bağı bahçeyi üzerine yapın, kredi çekip altına araba falan alın, ne yapın ne edin elinizde tutun, kaçırmayın. zira pek yok öyle bir dünya. anca ilişkinin ilk bir ayında falan olur. sonrası öküz mod on.

not: ben 2 litre dizele fitim.