şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: aaa ben)
  • kusura bakmayın beyler mevzu tamamen bilimsel.

kondom vs. kullanmıyorsanız dişi bireyin vücudu, semen içindeki pek çok proteini sinyal molekülü olarak algılıyor. daha doğrusu semen içindeki pek çok protein kadının davranışsal ve fizyolojik olarak döllenme şansının daha fazla olması için evrilmiş durumda. hali hazırda bu durum pek çok canlıda gözlenmiş. ancak insanlarda ki durum yeni ortaya konuldu.

olay gerçekleştikten sonra sarılıp uyuma, duygusal bağların arttırılması vb bunlar hep erkeklerin işi yani.

kaynak diyecek olan varsa buyursun
  • mevzu vardır diye baktım başlığa. öğle tatilinde kafam dağılsın istedim. semen,protein, molekül,davranışsal, fizyolojik ve evrilme kelimelerinin geçtiği entry ile karşilaştım. libidom sıfırlandı. ayıp sizin yaptığınız.
  • o kadar güzel bir andır ki. endorfin vücuda yayılırken, sarılıp saçlarını okşamak. nefesini hissetmek. vücudunda elini gezdirmek.

kabul edin istediniz bir an.

(bkz: mutluluk)
  • güzel olandır aslında. zor olan seviştikten sonra sarılıp konuşmak isteyen kadındır. *
  • bence gayet güzel birşeydir.bir kere böyle bir şey yaşadım ve hiç garipsemedim.

çok fazla sarılırsa 2.postanında başlagıcı olabilir.orası ayrı bir detay.
  • salep gibidir.
    baldan tatlıdır,
    hem de içimi ısıtır.
    huyu huyuma,
    suyu suyuma,
    olan kadın.
  • kışın soğuk gecelerde ilaç gibi gelir de, yazın sıcak gecelerde hiç çekilmez.
  • kadının hasıdır. bulursanız kaçırmayın.

tek bir şart var: hava sıcak olmayacak.