şükela:  tümü | bugün
  • uzayınca şekil alır diyen berberin ve giyince açılır diyen ayakkabıcının küçük kardeşidir.
  • zamanla geçer diyen kankayla aralarında 'sen' kaynaklı bir problem vardır.
  • sonrasında nasıl olsa reddedecek ama aklında olacaksın ve bir gün kendisi sana gelecek de derse akıllı konuşmuş olan arkadaştır.
  • çok ama çok doğru söyleyen arkadaştır.bu hedeyi okuduktan sonra gittim konuştum naklen canlı yayından bildiriyorum ki hiç ters tepmedi.ama direk seviyorum yeaaa demedim tabi her işin adab-ı muaşeret kuralları var.burdan sevdiceğe selam olsun ki seni çooookkkk seviyorum.
  • ağzına kürekle vurulması gereken arkadaştır.
  • seviyorsan git seviş bence demesi gereken arkadaştır.
  • arkadaşının yakınmalarından bıkmış arkadaş olur bu. bu cümlenin sonunda aslında şu cümle vardır, ikimiz de rahatlayalım.
  • (bkz: ben) ben de öyleyim merak etmeyin. göte geldiğimde oluyor. olsun bir daha söylüyorum. aynı kişiye söylemiyoruz herhalde hepsi aynı tepkiyi verecek diye bir şey yok. ya olursa...? ya o da ben seviyorsa..? hayalleriyle gidip söylüyorum işte.(bkz: balık burcu kadını)
  • çok delikanlı ama bir o kadar da dümdüz bir arkadaştır. sevin olum böyle arkadaşınız varsa, bağrınıza basın bakın çok sevimli bi insan o bence.
  • konuştuktan sonra tekrar onunla da konuşmak lazımdır, ne yaptığını görmesi lazım değil mi