• ismini ne zaman duysam gözümün önünde resimler belirir, çocukluğumu, o zamanlarda hayatta olan annemi hatırlatır
  • büyük ustanın aktif sanat hayatını dondurmasına sebep olan kim ve de ne varsa taa amına koyayım! çok büyük oyuncu. özlüyoruz ama ısrarla dönmüyor!
  • ben 250'den sonrasını sayamadım.
  • herhangi birine karbonatı eroin diye yutturabilecek zekada olan kişi.
  • özlenendir kendileri. saygılarımla.
  • herşeyi zirvede bırakmış, şener şen ile birlikte belki de türk sinemasının en sevilen oyuncusu.

kemal sunal filmlerinde yardımcı erkek oyuncu olarak gösterdiği mükemmel performansın yanı sıra süper baba, perihan abla gibi dizilerle de gönlümüzde taht kurmuş yaşayan efsanedir.
    kendisi birçok ısrarlara rağmen herşeyi elinin tersiyle iterek mütevazi bir hayat yaşamayı tercih ederek bizleri üzse de belki bir gün yeniden tv de görürüz diye kendisine olan saygı ve sevgimizi halen diri tutuyoruz.
    süper baba daki şu müthiş performansı hala gözümün önünde durur.
    https://youtu.be/ozbcapyvqra
  • şener şen ve kemal sunal ile birlikte en sevdiğim sanatçıdır. rol kabiliyeti muazzamdır. oynadığı filmlere renk ve ruh katar. filmin kalitesini tek başına bile yükseltir.

çünkü oyunculuğunda müthiş bir içtenlik, samimiyet ve yüksek yetenek vardır. yaşayarak oynar resmen.

keşke süper baba'dan sonra da projelerde yer almaya devam etse ve sevenlerini kendisine hasret bırakmasaydı.

bir de kendisi ile bunca zamandır sağlam bir ropörtaj yapılmadığı kanaatindeyim. medyada veya internette endam etmekten pek hoşlanmayan gizemli bir tarafı var.

halbuki anlatacak ne değerli anıları vardır kim bilir. anılarına ve tavsiyelerine ihtiyacımız var.
  • sıcak, kalpleri ısıtan aile dizilerinin devrinin bitip, mafyatik, ahlaksız, içi boş dizilere rağbet gösterilmesiyle artık ekranlarda göremediğimiz süper insan. bu ayıp hepimizin.
  • yeşilçam ekolünün en kaliteli oyuncularından biri kendisi. kendisinin bu denli az başrol olması çok yürek yakıcı, aynı turgut özatay gibi. bu oyuncular gerçekten rolün içine girip kendilerini ve filmin gerçekliğini size kabul ettiriyorlar. şimdi umarım linç edilmem ama sevgili ve rahmetli kemal sunal gibi abartılı ve tek tip oyunculuklardansa ben böyle girdiği her rolün hakkını veren oyuncuları daha çok seviyorum.

umarım bir şekilde görür, size çok büyük saygı duyuyorum ve uzun ömürler diliyorum.
  • yaşayan en önemli aktörlerden olup bildiğim kadarıyla sektörün küskünlerinden.

oyunculuk olarak kemal sunal ile kıyas kabul etmez. linç edilecek bir durum yok. ama kemal sunal'ı sadece oyuncu olarak algılamak da kemal sunal'a haksızlık olabilir.
hesabın var mı? giriş yap