şükela:  tümü | bugün soru sor
  • madem bu kadar gündem oldu ve özledik. madem sinemada ve televizyonda esaslı oyuncu göremez olduk. madem fiko bir kuşağın aklında ve gönlünde yer etti, 20 yıl geçmesine rağmen hala çengelköy'e yolumuz düşse gözümüz onu arıyor. madem bittim ben nihatsahnesindeki ya da ipek amerika'ya gittikten sonraki oyunculuk seviyesine türk dizi tarihinde hala ulaşılamadı.

benim asıl merak ettiğim, sözlükte onlarca kişinin aklına gelen ve özellikle son bir kaç yıldır mütemadiyen yazılan bu beklentiler nasıl olur da aklı başında hiçbir yapımcının veya yönetmenin aklına gelmez? gerçekten çok ilginç.dustin hoffman'ın son 20 yıldır inzivaya çekildiğini düşünebiliyor musunuz? zira bu durum bence tam olarak ona takabül ediyor.

edit: 2011 yılında bir televizyon programında yeni ve düzgün bir teklif gelirse diye sağlığına dikkat ettiğini, özellikle kilo almamaya özen gösterdiğini söylemişti. biraz da bu bilgiye dayanarak açılan başlıktır.
  • gereksiz kampanyadır.

20 yıldır kendi istemediyse böyle birşeyi, kıçı kırık bir başlıkla bunu hiç yapmaz.

bir bildiği var demekki şevket abinin.

hele televizyon dünyası iyice çöp hale gelmişken hiç ihtimal vermiyorum böyle birşeye. bu saatten sonra bize düşen kararına saygı duymak.
  • çengelköy çengelköylükten çıkmış, sermetin köşesini piç etmişler siz halen gözlerimiz onu arıyor deyin. valla ben çengelköy'e gittiğimde süper baba'dan herhangi bir iz miz göremiyorum. siz görebiliyorsanız benden daha büyük bir süper baba hayranısınız demektir.

bence de gereksiz bir kampanyadır. adam zirvede bırakmış. metin şentürk ile unutma beni diye bi dizi çekmişti 2000lerin başında. o nasıl tutmadıysa yeni proje de tutmaz. ki o diziden de geriye sadece şarkısı kalmış. ne bir videosunu ne bölümlerini bulamadım

https://youtu.be/baysp0d5dmg?t=1m31s
  • tv ekranında değil de, kendisini son kez şener şen'le bir filmde oynarken görmek isterim.
  • ülkemizde böyle bir oyuncuyu oynatabilecek senaryo yok.

hadi siz kurtlar vadisi izleyin.
  • ilintili (bkz: #3009452); ilgili başlıkta dizi diye arama yapın direk link verince gözükmez

ha tabi 2008den sonrakiler foxtakiyle ilgili onlara kadar gelmeyin
  • günümüzde çöpe dönmüş televizyon dizilerine bulaşmasına gerek yok da şöyle sıkı bir sinema filminde görsek kendisini. şevket abi'nin o çok şey anlatan bakışları -mesela- bir nuri bilge ceylan filmine cuk oturmaz mıydı?
  • hahahah sevket altug kim demis biri, olm bilmiyorsaniz susun, cool falan degilsiniz böyle yazinca, hatta tam tersine cok itici oluyorsunuz.
    tabi ki tanimak zorunda da degilsin ama sanki yeni cikmis kerimcanlar, aleynalar muamelesi de yapmayin böyle kisilere.

oynadigi roller ile türk sinemasinin unutulmazlarindan olan oyuncu.
  • dönmesine degecek bir sey yok televizyonda.sacma sapan diziler programlar dolu.baba döneceksen sinemaya dön.sener sen li yavuz turgullu olsun.