şükela:  tümü | bugün
 • günay karacaoğlunun eşi .. yılan hikayesi dizisinde erkan ağanın sağ koluydu... msm 95 yılı mezunu oyuncu..eşiyle beraber tiyatro kuracaklarmış (sanırım!)
 • yılan hikayesinde ve azadda da oynamıştır. msm mezunudur ve çok çok iyi bir oyuncudur. nihayet yan rollerden kurtuldu, hem sultan makamında, hem de inşaatta başrole kavuştu. umarız başarısı daim olur.
 • pek zeki pek neşeli ve pek yetenekli adam şeklidir.
  ayrıca fazla güzel şiir okur.şiiri oynadığı için, hadise bittiğinde ağlamanız mümkündür.
  espri anlayışı ise,
  eğer siz ders çalışıyorken önünüzden geçiyor ise,
  durduk yerde masadaki tuzluğu alıp defterinizin ortasına boşaltıp, "naaptun ula?" diye kafanızı kaldırdığınızda sanki deminden beri bir diyalog içindeymişsiniz gibi "artislik yapma!" demek şeklinde bir takım delikurgulu neşelere denk gelir.
  bulunduğu yeri, popüler müzik piyasasındaki ününü kullanıp bir takım dizilerde köşebaşını tutan saçmasapan adamlardan bin kat daha fazla hakeden bir adamdır şevket çoruh ve parlaması, hem kişisel gidişatı adına oldukça mutluluk verici, hem de gerçek bir oyuncunun ne olduğunu, nasıl bir şey olduğunu dayatılan her şeyi zerre sorgulamaksızın izleyen pijamaterliktelevizyon ailelerine öğretmesi açısından ziyadesiyle vitaminli, neşeli.
 • başarılı bir oyuncu olmasının dışında sultan makamında fark ettik ki çok da güzel bi abimizmiş...
 • sultan makamı'ndaki performansıyla uğur polat, fikret kuşkan, toprak sergen gibi güzel bakışlı oyuncu insanlarının hepsini solladı ve en güzel bakan erkekler kategorisinde ilk sıralara oturdu. gelecekte çok iyi işler çıkaracağı belli.
 • mujdat gezenin yaz okulunda tiyatro bölümünde hocam olan zad.
 • o bir sudi.. insaat filminde koltuktan düsürdü resmen.. eline, diline, beynine saglik denilesi görüldügü yerde öpülesi insan..
 • insan oynadığı rolle nasıl da güzelleşebiliyormuş..*
 • kasketiyle, tek omuz inik, kollar 45 derece açılı şekilde yürürken, sevip de bir türlü varamadığı sevgilisine böyle melun melun bakarken, arkada ses "sultaaaan" diye bağırırken, o sesi sanki kendisi midesinden çıkarıyormuş hissi veren -naçizane bana öyle bir his verdi kendisi-, bakışlarıyla, gözleriyle oynayan bir oyuncu.. sadece gözleriyle anlatabilir ki koskoca bir sahneyi izlenesi bir kişi kendisi, melun bakışları zaman zaman güldürse de*..
 • pek mütevazı, çok yetenekli ve hoşsohbet insan... kapris, ukalalık nedir bilmediği gibi, komik halden hüzünbaza çok hızlı geçiş yapabilen naif bir bünyesi de var. eski mahalle(li)siyle bağını koparmamış, sinema adına kendisini daha fazla filmde görmek istediğimiz, adam gibi bir adam! oynadığı role yakışan, içini dolduran ve çok güzel ses tonu olan bir güzel insan. konuşurken ani manevra ve ince esprilerle de afallatabiliyor kişiyi, geri pas atıyor! çakır pub'ın gururu! inşaatın ezik sudi'si, sultan makamının bıçkın, feylezof makinisti sultan'ı. yolu her daim açık olsun!