şükela:  tümü | bugün soru sor
184 entry daha
  • adamdır
  • kaç adam varmış sayıyorum zaten. bakalım diğerleri devamını getirebilecek mi
    biiiiiir şevket çoruh
    destekleyenlerin artması dileğiyle

ikiiiiii ertuğrul albayrak..
  • kısa bir süre önce "odunu" vermiş olan sanatçı
  • adam gibi adamdır.
  • adamin ham maddesi.
  • artık bu baskılardan vazgeçilmeli. iktidar da farketmeli ki böyle baskıcı bir yönetim tarzı en çok onların aleyhine. halk artık bişeyler söyleyebilmeli. artık rahatlamak istiyorlar. herkes çok yoruldu. sizler de biraz durun artık. bu halk bu kadarını kaldıramıyor. sürekli her hamle iktidarın lehine olacak diye bişey yok. başkanlık istiyorsunuz. istemeyen bu ülkenin düşmanı değil. herkes çok bıktı artık bu ülkenin bitmek bilmeyen gündemlerinden.

asıl konu da şevket abi. onurlu, aydın ve ilerici bir karakteri olduğunu uzun zamandır bilir ve kendisine saygı duyardım. o saygı bugün arttı. nedeni de belli. ilerde sen bu ülke için ne yaptın diye sorduklarında susmadım diyebilecek. bazı şeyler kestirilebiliyor. belki oynadığı diziden çıkarılır. belki kültür bakanlığının desteklediği hiç bir filmde oynayamaz. belki de karşılaşacağı tepkilerden dolayı işini yapamayacak. halk adına seni yalnız bıraktığımız için özür dileriz. gösterdiğin cesaret ile bize mutluluk ve umut verdin, teşekkür ederiz.
  • böyle 2 tane arkadaşım olsa şu dünyada, her yerde ve her koşulda mutlu olurdum. ama maalesef ilerde bu devir için bir isim koyulursa, kahpebaş devri falan olacaktır. bugün yaptığı hareket, içinde bulunduğu camiadaki yüreklerin toplamının yapamayacağı bir şeydir. helal olsundur.
  • her zaman sevdiğim bir oyuncuydu şimdi biraz daha fazla sevdim. adamsın !
  • tuttuğu takımla sempatikliğiyle, siyasi görüşleriyle kral adamdır. helal olsun dediğim
  • biri de çıkıp
    - ben de evet diyorum , kanal d beni de işten atsın
    dediğinde de ;
    uvvv helal, adam 82 kilo 72 kilosu sadece t*şşakmış. bravo fikrini açıkça söyledi, adam gibi adam ? diyebilecek misiniz?
152 entry daha