şükela:  tümü | bugün
  • 1984 yılında istanbul'da doğmuş, ekonomist ve yazar. milliyetçi hareket'in gözde gençlerinden. bekleyip görelim bakalım, parlayacak mı, yoksa sönecek mi?
  • cnn türk'te bugün yayınlanan gece görüşü programında ağzından düşürmediği, demode "mhp çoh iyi, çoh çoh iyi" biçimindeki söyleminin zeminsiz olduğunu sevenlerinin derhal kendisine aktarması gereken delikanlı.
  • bir milliyetçidir. andam.

bahsi geçen programı baştan sona izledim. her zamanki gibi ülkücülerin gönlünde taht kurdu. akp'li ve eski özgür gündem yazarı olan iki kişiyi de her defasında susturdu. programın nasil gectigini merak edenler didem arslan yılmaz'a gelen twitlerden de anlayabilirler. yıllar önce parlayacak mı? sönecek mi? demiştim. parladı!
  • azerbaycan devlet iktisat üniversitesi, türk dünyası işletme fakültesinde uluslararası ilişkiler, haliç üniversitesinde işletme eğitimi almış, yüksek lisansını aynı üniversitede tamamlamıştır. uzun yıllar uluslararası bağımsız denetim kurumlarında çalışmış, ulusal gazetelerde yazarlık ve ulusal televizyonlarda düzenli olarak yorumculuk yapmış siyasetçidir.

1 kasım 2015 seçimlerinde mhp istanbul 1.bölgeden aday olmuştur. ülkemizin ihtiyacı olan genç, milliyetçi ve dinamik kadrolar artık filizlenip boy vermektedir.
  • fetöcü suçlamasıyla göz altına alınmıştır.

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/…inda-145754h.htm
  • barzani tarafından bağımsız bir kürdistan devleti kurulursa, kerkük'te ki türkmenlerin soykırıma uğrayacağını iddia etmektedir. ahanda burada
  • 45 yaşında insanların bile "daha gençsin" denilip bir köşeye itildiği milliyetçi camia arasından çok genç yaşına rağmen sıyrılabilmiş ekonomist-uluslararası ilişkiler uzmanı şahıs.
  • önümüzdeki 10 yıllık gelecekte türkiye'ye yön verecek isimlerden biri olacaktır.