şükela:  tümü | bugün
206 entry daha
  • kadın oldugum ıcın mı, asırı duygusal bır kadın oldugum ıcın mı bılmıyorum.
    sevmeden sevısmekten neredeyse tıksınıyorum. mekanık. ruhsuz.
    zaten bana turkce surum yukledıklerınden berı sevmeden sevısemıyorum da. cunku kafada yanlıs yanlıs dıye bas bas bagırıyor. sonra turk kadınları neden yatakta odun gıbı yatıyor, kan verır gıbı yatıyor. sevmedıgım bır vucuda dokunmak ıcımden gelmıyor benı. yasadıgımızı hıssetmek ıcın ne gerek var bu ıskenceye*
    yıllar ıcınde kendımı tanıdım. sevmeden sevısmek bana uygun degıl.
    ben cınsellıgın bı ıhtıyac olduguna da ınanmıyorum zaten. sevısmek romantık bı sey. hayvanı bı sey degıl. yok ınsan dogasıymıs, cartmıs curtmus. ınsan adapte olabılen bı canlı. senın bı kalbın var.

bırkac yıl once bır erkekle yakınlasmamız olmustu. bır muddet sevgılı olduk. cok samımı bı kız arkadasım sordu, nasıl gectı dıye. ben de romantık romantık anlatmaya basladım, saclarımı uzun uzun sevdı, uzun uzun dudaklarımı optu, senın yakınında olmak hep benı mutlu edıyor dedı.. fılan boyle anlatıyorum. kız bana dedı kı kısa kes yattınız mı, sıkılıyorum ben boyle seyler dınlemeye. oysa olay tum o surec, sıır gıbı olan. ben boyle okuyorum. ama daha odun ınsanlara yattınız mı yattık, bıttı.
    ne bıleyım cesıt cesıdız ıste.

duygu olan her sey guzel oluyor.
    sefkat oluyor. hıs oluyor. tutku oluyor. ıhtıras oluyor.
    ben eskı esımle neredeyse on sene sevıstım ve hıc sıkılmadım. bı gun bıle sıkılmadım. onun da sıkılmadıgını bılıyorum sıktrıboktan algı operasyonunuzu kenara atarsak. neden* cunku duygu vardı. sekız nota var kac tane farklı sarkı cıkabılır degıl kı olay. ucsuz bucaksız. her gun farklı hıssıyatlarla farklı bı sen varsın. karsında farklı bı kısı var o gunun hıssıyatlarıyla. ve bambaska bı kımya cıkarıyorsunuz her sevısmenızde.

ben sevısecek bırını aramıyorum.
    oyle bı ıhtıyacım yok.
    cok uzun yıllar sevısmeden dururum. hıc dert degıl. bı seyın dort dortluge yakını varken sıktırboktan versıyonuna neden tabah edeyım. beklerım.
    ama bırını sevıp sevısmek.. dunyanın en guzel olaylarından bırı heralde....

hep derım, cennete gıdıp gerı gelıyorsun ve hala hayattasın.
  • fuckbody'sini kaybetmiş kızın dramı
  • hayvanların yaptığı bir eylem.
    genellikle çiftleşme olarak bilinir.
    duygu bulunmaz.
  • -her zaman kolay değil..
  • çakırkeyf olunca gayet de güzel olan aktivite. nihayetinde seks fiziksel olduğu kadar zihinsel de bir eylemdir. zihinsel engeli çakırkeyf olarak bertaraf ederseniz gayet eğlenceli olur. tabi ki her şeyden önce partnerinizi fiziksel olarak beğenmeniz ve kafanızın tutması gerekir. sevmek daha uzun süre gerektiren bir eylemdir.
  • bazen yapman gerekir. nerde sevdiğinle,seni sevenle sevişicek lüks bizde? ya da şans?