şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
64 entry daha
  • türkiye’de kaç coğrafi bölge var?", "fahrettin koca'yı tanıyor musunuz?" sorularına yanıt veremeyen mıss turkey 2018 güzeli.

--- spoiler ---

“istiklal marşı’nı biliyor musunuz?”, “atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?”, “türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına cevap veremedi. şahin, stüdyoyu terk etti.
    --- spoiler ---
  • o değil de, bu nasıl miss turkey seçilmiş. miss turkey seçenler hayatları boyunca mağarada yaşamışlar galiba.
  • iki kıskanç kadının çok genç ve çok güzel bir kadını acımasızca parçaladıkları videodur.

kadının en büyük düşmanı kadındır.
  • eleştirilerin çoğunu sadece kendisinin hak etmediğini düşündüğüm miss turkey kazanan kişisi. sen getirir de ülkenin güzellik ölçütlerine göre güzel olmayan ve ülkenin asgari kültür seviyesini taşımayan kişiyi türkiye güzeli ilan edersen asıl problem seçtiğin kişide değildir. çünkü kız yetmiş metreden bağırıyor bu nitelikleri. o kadar dert varken kim takar miss turkey’i ama bir yandan da merak ediyorum: diğer yarışmacılar erkek ya da anaokul terk miydi veya jüri bu hanımefendinin akrabalarından mı oluşmaktaydı? cnn türk’te türkiye güzeli katılacak diye özellikle boyanıp süslenen iki hanımefendinin tamamen iyiniyetli olmadığı doğrudur ancak kabul edelim ki yeni türkiye’nin miss’i bile değişti birader.
  • video konusunda çok aradayım ya, soruların bazılarında saygısız bir üslup var örneğin şeyma subaşı dışında kitabını okuduğunuz bir yazar var mı gibi, öte yandan hanım kızımız da ne mutlu türküm diyene diyebilecek kadar bile uzak kültürümüzden, fahrettin koca'yı tanımak zorunda değil ben de dünyadaki hiçbir ülkenin sağlık bakanını tanımıyorum şahsen. yüzde 51'e 49 kıza haksızlık edildiğini düşünüyorum. ama sen de eğer türk olduğunu iddia ediyorsan kültürünü biraz olsun öğrenmek için gayret göster, kitap oku, araştır be kızım. olacak iş değil yani atatürk'ün sözünü bilmeyip ağlamak.
  • keşke yüzüne sürdüğü kremi, makyaj setini filan sorsalarmış. zekayla güzellik oranı gerçekten ters orantılı bir kez daha anladık.
  • esmer olan sunucu bundan 4-5 gömlek falan daha güzel. arz ederim.
  • bilmemek ayıp mıdır değil midir onu düşünüyorum... ilginç bir video, kızsan kızamıyorsun, saçma olur çünkü utanıyorsun ama videoyu izlerken. kızcağızın yerinde olmak istemezdim.
    bir yandan da üzülüyorum... ülkede o kadar kültürlü, kendini geliştirmiş insanlar, aç ve işsiz gezerken böyle süslenip püslenmekten başka bir halt bilmeyen insanların refah ve konfor içinde yaşam sürmelerine.
  • bilmemek mutluluktur.

mutlu olan kızdır. bi de bize bak.
  • tek sorun sevval sahin'in miss turkey olmasidir, onun disinda zaten yurtdisinda büyümüş vsvs bir kadin bu sorularin hic birinin cevabini bilmek zorunda degildir.
    sıkıntı yine neye gore sectigi belli olmayan miss turkey jurisindedir
597 entry daha