şükela:  tümü | bugün
  • ing. seks tutkusuyla dolup taşan insan. hayvanlarda bunun bir sorun olacağını sanmıyorum.
  • bundan dört-beş sene kadar önce öyle aklıma esip de edindiğim takma isim. burda değil ama dating sitelerinde her gören atlıyor.
  • (bkz: choke)
    (bkz: victor mancini)
  • kadın olmayan, gey erkek olan sözlük kullanıcısı. gey tavlamaya da gelmedim, herkes eşcinselliği "sadece cinsellik" olarak algılıyor. bu algıyı kırmaya geldim. anyway, who's next?
  • ing. seks bağımlısı.
  • burcu koç, yükseleni de akrep olmalıdır. öyledir.
  • eşcinsel olduğunu sürekli söylemesiyle aklıma şu entryde yaşananları getiriyor.(bkz: #16764062)
  • elinde damga, insanları damgalayan yazar. iki erkeğin öpüşmesini, kendimce estetik bulmadığımdan dolayı homofobik damgasını kendisinden yemiş bulunmaktayım. tam anlayamadım sanırım, galiba bir de mükemmel bir erkek güzeli [o ne ola ki] bulup benim önümde sevişmek istiyor onunla. hayır sevişme demiyorum, hobi olarak yine seviş ama neden benim önümde?! diye sorasım var kendisine diyip geyiği uzatmak istemiyorum. neyzen tevfik'ten bir alıntı ile sözlerimi noktalıyorum;

zevkine payidar-ı yoktur bu işin,
    sevişin gençler sevişin.
  • bir elinde homofobik etiketiyle, diğer elinde gaylarin nasıl davranması gerektiği hakkındaki bütünü temsil ettiğini sandığı savlarıyla; cinsel tercihinin örtüşmediği hemcinslerine sözlü tacizde bulunduğuna kanaat getirdiğim yazar.

etrafta homofobik insanların olabilmesi ihtimali nasıl bir rahatsızlık uyandırabilir ki kendi çizgisinde olmayan herkes öteki olabilsin ve damgalanmayı haketsin..düşündürücü..derinlere inmek lazım..yok yok ben almiim(:
  • (bkz: homohobik)