şükela:  tümü | bugün soru sor
287 entry daha
  • çocukluğumdan beri gençlik dizi ve filmleri sevmişimdir.arkadaşlarımda son zamanlarda dizinin muhabbetini yapıyorlardı ve de sabahlara kadar oturuyormuşken bugün açıp izleyeyim dedim.akşam açtım 8 bölümü art arda izledim yani son 8-9 saattir aralıksız sıkılmadan izledim.şu zamana kadar neftlixte izlediğim en iyi diziydi.oyunculuklar çok başarılı ve ilk sezon gelecek sezonların ön hazırlığı olmuş gibime geldi.son olarak (bkz: emma mackey) ne güzel hatunsun öyle.
  • oldukça zorlama bir freak show.
    başladığım filmleri ve dizileri yarıda bırakamadığım için bitirdim ama bunun 1 sezonunu izlemek yerine 5 iyi film izleyebilirdim.
    konu ciddiye alınamayacak kadar saçma ama absürt komedi olamayacak kadar da ciddi işlenmiş. kast itici karakterlerle dolu özellikle 3 siyahi arkadaşı resmen bu konuda seçerek almışlar. maeve wiley ve ruby dışında gördüğüm hiçbir tipten haz etmedim. homoseksüelliğin doğallaştırılması ve hatta sempatikleştirilmesini de başlı başına saçma buluyorum. isteyen istediğiyle beraber olsun ama bu kadar zorla gözüme sokulması beni rahatsız ediyor. sonuç olarak neden bu kadar sevildi ve izlendi bilmiyorum ama sevenlerininde yazabildikleri tek güzel şeyin 'zaman geçirmelik, çerezlik dizi' tarzında olduğunu görüyorum. izlemeyi planladığınız başka şeylerle bu dizi arasında kaldıysanız gönül rahatlığıyla bunu eleyebilirsiniz.
  • bugun bitirdiğim dizidir. gayet eğlenceli ve akıp giden bir senaryoya sahip. 2.sezonu iple çekiyorum.
  • 5 bölüm dayanabildim ancak. klasik bir netflix sjw mastürbasyonundan daha fazlası değil. aslında konsepti gayet eğlenceli olabilecek bir yapıda ama dizideki herkes gay-lezbiyen-trans falan olunca bıktırıyor. bu boktan sjw saçmalıklarını bu kadar abartmayıp şöyle american pie kıvamında bi dizi yapsalarmış baya güzel olabilirmiş.

bu sjw tarikatı dünya eğlence sektöründen siktir edilene kadar doğru düzgün film-dizi- oyun bulmakta zorlanacağız gibi görünüyor önümüzdeki yıllarda.
  • konu ha şimdi sarıcak , ha şimdi bağlanıcak beklediğim yere derken 8 bölüm bitti arkadaşlar evet.

resmen izledim diziyi.

ergenler üzerindeki gereksiz baskıya değinmeye çalışmışlar , ağır dram yapmadan hafif hafif bize her karakterin hayatıyla ilgili ufak tefek alıntıları göstererek ilerleyen bir dizi.

(bkz: 13 reasons why) diye bir dizi vardı bana onu da anımsatmadı değil. fakat burada dediğim gibi daha hafif bir anlatımla karşı karşıyayız.

bir de biri beni aydınlatsın amerika'da okulun önünde öyle millet sağdan soldan geçerken seks mi yapılıyor karşim? ne irrite oldum ya. neyse tamam sakinim.
    algıya bak.

yok sakin değilim.
  • başrolünde korkunç gözleriyle asa butterfield'ın olduğu dizi.

insanlar aralarındaki cinsel sorunları çözebilmek için yıllarca terapiye gidiyor, bizim liseli ergen annesinin söylediklerini kapıdan dinleyerek tek seansta, tek cümleyle tüm okulun cinsel problemlerini çözüyor. ben de bunlara taktım ama izletiyor kendini. liseli teenage dizileri her zaman sevmişimdir zaten.
21 entry daha