şükela:  tümü | bugün
  • eski ev arkadaşıma bir dönem ev arkadaşlığı yapmış, ilk gördüğümde kıl olupta daha sonra tanıyınca amanda ne şeker şeysin sen dediğim, 80ler hariç bir şey dinlemeyen, kültür yumağı entellektüel kişilik.
    zuhahahaa diye gülüyordur şimdi, o ayrı.
  • gönül manowar ister club bahane insanı, iğrenç severler alt biriminin seksenlerden sorumlu derebeyi.
  • taa başlarda olm döverim lan ben bu herifi dediim hatta sataşmak için kafada plan bile yaptığım,ama tanıştıktan sora üniversite,askerlik ve daha nice kademeyi beraber dalgaya alarak bitirdiğimiz,aynı adamlara kıl olup yine dövme planları yaptığımız(abi o aralar önümüze gelene bin tekme olayı varmış lan) kankam.bigün ya ben elde ekmek pıçagıyla gemlik bayırını koşçam ya o merter bayırını.
  • (bkz: yuxexes)
  • nick'ten kazanan bir yazar.
  • (bkz: sex and beer)*
    (bkz: 81)*
  • saryade'nin dukkaninda tanisip kaynastigim, efendi, sicakkanli genc. safligimdan nikini "seksenler" veya "80ler" anladim ama meger oyle degilmis. muzip seni!
  • zindanları karıştırdı bu. toplu headbang pogo falan yaparken arada dale don dale diye gaz verir, gülme krizine sokar. bir de 6 agustos 2005 manowar istanbul konseri çıkışında, sabahın bir saatinde istanbulun fethi, türbelerin tarihi, bizansın çöküş dönemindeki sosyo ekonomik sallantısı alt başlıklarında verdiği tarih dersleri pek iç açıcı, heavy metal deyince akan suları durduruyor, o ayrı.

lümpen sınıfına verdiği ayar var ki, kalabalığı görünce hangi grup bu diye soran insan evlatlarına, nerden bileceksiniz manowar bu, hadi bakiim yapmış. oysa manovır diye haykırdı, binlerce şahit var.
  • manovır manyaa olmayıp konserine gitmeyi başarmış,bidon görünümlü yazar
  • bu seneki yıllık izninde,geleneği bozarak birçok şeylerin kenti olan bursa'da geleneksel sakal traşı olma etkinliğini pas geçmiştir.alınan bilgilere göre traşı ve tatilini güney sahillerimizde bulunan bi eğitim kurumunda gerçekleştirmiştir,bunun yanında kuruma yeni gelen öğrencilere de kayıt esnasında yapılması gerekenleri anlatmıştır(miğfer takmak gibi).