şükela:  tümü | bugün
  • karayip adalarindan birinde gerceklesecegi belirtilen yeni tarz 3gece 4 gunluk tatil. sadece 30 musteri kabul ediyorlar ve her musteriye 2 adet kadin veriyorlar; ayrica tatil boyunca her tur uyusturucu ve alkol paket fiyata dahil.

konaklama, yeme, icme, uyusturucu, alkol, parti ve sinirsiz sex hepsi topu topu 5000 usd. katilmak isteyenler asagidaki linkten websitesini inceleyebilirler.

sexisland

not: tatil boyunca 2 adet kadinla kisitli degilsiniz, dilerseniz diger musterilerle de change yapabilirsiniz ;)
  • karayipler’de bir şirketin vaat ettiği tatil turu. en az 16 bin lira vererek 4 günlük tura katılan 30 erkekten 16’sı, tatili bir haftaya uzatmak için 40 bin lirayı gözden çıkarmış.

https://twitter.com/…ndem/status/935258101216894976
    http://www.milliyet.com.tr/…-uzatmak-dunya-2562241/
  • (bkz: cennet simulasyonu)

aslında firmanın niyeti iyi arkadaşlar, size cennetin nasıl bir yer olduğunu göstererek aslında dine davet ediyor, lise son sınıfta öğrencileri gaza getirmek için götürülen üniversite gezileri gibi düşünebiliriz bu olayı.

helal olsun ya işte bize böyle gerçekten inançlı firmalar lazım, helal turizm diye ben buna derim ama konsepti zamanla geliştirip şaraptan şelaleler felan da eklersek daha gerçekçi olur diye düşünüyorum.

zamanla tabi birden şey olmaz böyle işler.
  • (bkz: hersex dahil)
  • ne yalan söyleyeyim aklıma doğrudan cenneti getiren slogan.
  • müslimlere vaat edilen nihai son.
  • büyük paralar harcanmadan da yapılabilecek şeyler bunlar. hepiniz yozgat'ta mı yaşıyorsunuz amk?

ayrıca buna özenen, vay amk süpermiş yauv diyen net eziktir.
  • bana hiç mantıklı gelmedi, makina gibi sürekli sex sıkıcıdır, ergenin evlileri hayali gibi olabilir..
    uyuşturucu konusunu bilemiyorum,
    alkol yerli mi onu sormak lazım, yoksa maxx marka alkol antalya da hep dahil..
  • aklına cennet gelenleri, cennet gibi ortam diyenleri hayretle izliyorum. bu kadar sığ düşünmeyin arkadaşlar. bir tanrı ve bir cennet varsa, olay bu kadar basit olamaz. bir insan olarak ben bile çok daha iyisini hayal edebiliyorum.