• iki tarafın da aklından aynı şeyin geçmesi, ama bunu dile getirememeleri ve sonuçta bir yakınlaşma yaşanamaması durumunda oluşan gerginlik çeşidi. genelde cinsler arası yakın arkadaşlık durumlarında görülür.
  • olur olmaz yerlerde sık sık başıma gelen şey ve teknik bir ismi olduğunu öğrenince dile gelmiş gibi oldum
  • nefret ettiğim olay.. iki tarafın da bunu açıkça hissetmesi ve dile getirememesi olayı hepten çekilmez kılıyor
  • bu durumu ofise yeni geldiğimde x bir hanım ile yaşamıştım, üç dört gün böyle umrumda değilsin ama dikkatimi çekiyorsun tarzı bir hal durumu içerisindeyken, x hanımım yanına gidip kullandığı bilgisayar ile ilgili bir kontrol yapmam gerekti. yemin ederim size ne o bilgisayarı çevirebildi ne ben tutabildim :ddd telefonun fenerini bile açamadık lan amddlldldşdşdldldldö

edit:telefonun fenerini açma sebebimiz modele bakmaya çalışmıştık

bazı kültürel ve ortamın getirdiği durumlardan dolayı başlamadan arada kaynayan bir hikaye…

edit:info
  • son bir aydır iliklerime kadar hissettiğim durum. aşk desen değil çekim desen tam değil resmen bir tür işkence
hesabın var mı? giriş yap