şükela:  tümü | bugün
 • ergin ataman 'ın yaşam koçu imiş. kendisini 15 kilo zayıflatmış.
 • zayıflatma yöntemlerini çok merak ettiğim koç. zira benim de ihtiyacım var.

  http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…&hid=22967449
 • kişinin kendisi ile bağdaştıramıyacağı bir durum konusunda haberi yapılan kişi.
  bu olaydan sonra kendisine bakış açısını bir düşünsenize. herkes orospu gözüyle bakıyor. oda girmiş saçları ıslak çıkmış falan..

  vicdan varsa, üzerine koyacak el & ayak bulmak zor olmamalı
 • gazetede hadiseyi zayıflattığını ve kilo başına bin euro aldığını okuduğum insandır. eminim lokantalara falan gidip yiyin yiyin zaten bu ay kredi kartı çok geldi, arabayı değiştirmem lazım falan diyordur. akıllı kadın vesselam dediğim insandır. parası olanı zayıflatan insan, o kadar parayı verdiklerine göre işini iyi yapan insandır.
 • yalnız şeyda coşkun diye yeni bir magazin figürümüz oldu bugün yine manşetlerde
 • evli ergin ataman'ı otelde nasıl zayıflattığı ile ilgili haberler dönen insan. kendisi bekar'dır hesap vermek zorunda değil diye de bir yazı gördüm. kilo verdirme konusunda uzman anladığım kadarıyla, diyetisyen , doktor vs. değil.. nasıl verdiriyor..

  tanım: hakkında gazete haberlerinde ergin atamanla otelde gibi şeyler yazılan insan.ergin ataman evli kendisi bekarmış gazeteler gereksiz yere bunu da belirtmiş. vakit kaybıdır bu haberleri okumak, dillendirmek. allah affetsin. ama insanların hiçbir birikim tecrübe vs olmadan yeni yeni bişeylerin uzmanı diye ortaya çıkması garip oluyor, sonra başka şeyler çıkıyor
 • happilyde loserı oynayan bir hilkat garibesi
 • çok kısa sürede millete çok fazla kilo verdiren kimse. bu kadar hızlı kilo vermek hiçbir koşulda sağlıklı bir şey değildir. koçluk yaptığı insanlardan birine kötü bir şeyler olursa, bunu da buraya yazmıştım diyeyim.
 • türk ünlülerinin "bir bilen" ilan ettiği ve fakat cehaleti, olmayan paçalarından akan yaşam koçu.
  spor yaparken isabel marant marka topuklu sneakerlar giyen bir kadının, ne kadar sağlıklı bir iş yaptığı rahatlıkla sorgulanır. bir ayda 11 kilo verdirdiği 28 yaşındaki müşterisi*, hormonlarının sıfırlanması sebebiyle 2 yıl hamile kalmak için tedavi görüp, sonunda çareyi tüp bebek yapmakta bulmuştur.
  ayrıca dünya sağlık örgütü'nün tavsiye ettiği sağlıklı kilo verme aralığı, haftalık 250-500 gr olmasına rağmen, hanımefendi muhteşem bilgisiyle "ayda 4 kilo çok az yani ben 10 kilo verdiriyorum, siz bir bok bilmiyorsunuz." diyor.*
  ayrıca şu "müşteri" meselesine de dönersek, kendisinin beraber çalıştığı insanlara nasıl yaklaştığı bu şekilde belli oluyor. he koçluk, he yaşam..
  kısacası, yazıktır lan. sağlığıyla oynadığı bu kadar insan tarafından pohpohlanması, "paramı alırım, işime bakarım." mantığının türkiye'de fazlasıyla prim yapmasından başka bir şey değildir.