1. kişinin kendisi ile bağdaştıramıyacağı bir durum konusunda haberi yapılan kişi.
  bu olaydan sonra kendisine bakış açısını bir düşünsenize. herkes orospu gözüyle bakıyor. oda girmiş saçları ıslak çıkmış falan..

  vicdan varsa, üzerine koyacak el & ayak bulmak zor olmamalı
 2. gazetede hadiseyi zayıflattığını ve kilo başına bin euro aldığını okuduğum insandır. eminim lokantalara falan gidip yiyin yiyin zaten bu ay kredi kartı çok geldi, arabayı değiştirmem lazım falan diyordur. akıllı kadın vesselam dediğim insandır. parası olanı zayıflatan insan, o kadar parayı verdiklerine göre işini iyi yapan insandır.
 3. yalnız şeyda coşkun diye yeni bir magazin figürümüz oldu bugün yine manşetlerde
 4. evli ergin ataman'ı otelde nasıl zayıflattığı ile ilgili haberler dönen insan. kendisi bekar'dır hesap vermek zorunda değil diye de bir yazı gördüm. kilo verdirme konusunda uzman anladığım kadarıyla, diyetisyen , doktor vs. değil.. nasıl verdiriyor..

  tanım: hakkında gazete haberlerinde ergin atamanla otelde gibi şeyler yazılan insan.ergin ataman evli kendisi bekarmış gazeteler gereksiz yere bunu da belirtmiş. vakit kaybıdır bu haberleri okumak, dillendirmek. allah affetsin. ama insanların hiçbir birikim tecrübe vs olmadan yeni yeni bişeylerin uzmanı diye ortaya çıkması garip oluyor, sonra başka şeyler çıkıyor
 5. sosyete'de yaşam koçluğu yaptığı söylenen kişi. varoşta olsa ne derlerdi ki acaba ?
 6. happilyde loserı oynayan bir hilkat garibesi
 7. çok kısa sürede millete çok fazla kilo verdiren kimse. bu kadar hızlı kilo vermek hiçbir koşulda sağlıklı bir şey değildir. koçluk yaptığı insanlardan birine kötü bir şeyler olursa, bunu da buraya yazmıştım diyeyim.

şeyda coşkun hakkında bilgi verin