• benim 4 yıl üniversite okuduktan sonra 2 yıl yüksek lisan yapsam dahi yasalar gereği yanımda bir doktor olmadan tek başıma yapamayacağım işi beden eğitimi öğretmeni olarak yapan kişilik. işte bu ülkede sağlık çalışanına bu kadar değer veriliyor.
  • bu gidişle sonu muzaffer kuşhan gibi olacak. bir de bunu köşelerine taşiyip reklamini yapanlar var. kuşhan gibi, birinin ölümünden sorumlu tutulursa o zaman gormek isterim sizi. suç bunun gibilerde degil. diyetisyenler dururken bunlari ciddiye alip reklamini yapanlarda. sağlıksız bile olsa kısa sürede kilo vermek isteyenler sayesinde paraya para demeyen kadın. parası neyse verelim gitsin bu kilolar diyenlerin son gözdesi.
  • bi de bloglarında falan diyet listelerini gözü kapalı millete tavsiye edip insanların sağlığıyla oynayan şuursuzlar var ortalıkta. bu kadın uzman değil dediğinde "ama iki yıl amerika'da eğitim almışş!" diye çemkiriyorlar.
    ileride ben kanser, kısır, tansiyon ve kalp hastası olmak istiyorum diyenlerin koşa koşa gönül rahatlığıyla kapısını çalıp yardım alabilecekleri "yaşam koçu".
  • beden egitimi mezunu, yasam kocu.

yeni agina dusurdugu kisi (bkz: ayse arman)

siz siz olun kilo vermek icin diyetisyen'den baska birseye guvenip, paranizi kaptirmayin, sagliginizdan olmayin.
  • "şu hayatta en coştuğun şey ne?" sorusuna -sıkı durun- "günde iki kilo veren müşteri" yanıtını veren şuursuz zayıflatma koçu. günde iki kilo?!! oha.

yani diyetisyen hayranı hiç değilim ama, "ayda 4 kilo çok az, 80 kiloluk kadın ayda 9-10 kilo rahat verir" diyen birine nasıl güvenir insan yahu. akıl fikir.

neyse zaten ona gidecek olan sözlük okumaz ki, kendi kendime konuşuyorum işte.
  • yaptığı işten bir bok anlamadığı kilo verdiyorum diyerek yanına aldığı çoğu ünlümsünün yılı dolmadan verdiğinden fazla alarak şişmesinden anlaşılabilen zamane hayvan terbiyecisi.
  • kocası sayesinde ün ve para sahibi olan kardeşi tuğba coşkun sayesinde ün ve para sahibi olmuş, bacakları benimkilerden bile daha çarpık olan kadın.

bi de, yaşam koçuymuş ashaşkaş
  • ilkokulda beden eğitimi öğretmenimdi, dans gösterileri filan yapmıştık. dünya tatlısı bi kadındı, çok severdik küçükken. diyetisyen değil de bildiğimiz beden eğitimi hocası yani.
    yalnız ta o zamanlardan zayıflığa takmış demek ki, açlıktan zafiyet geçirmişti okulda.
  • bu kadın hakkında herkes tutturmuş "ama çok güzel zayıflatıyooooo". ulan kadın yaşam koçu anladınız mı? diyetisyen, doktor vs. değil. ama her ne hikmetse millet bu kadına koşup bedenlerini, sağlıklarını ve de paralarını teslim etmeye çok meraklı. trend neyse onun peşinde koşuyor ya insanlar, bu taraklarda yeni trend de bu kadın galiba. gerçi baktım aldığı ücrete de, o kadar parayı ben bayılsam ben de yemeden içmeden kesilirim.

hem yaşam koçu ne demek amk?
  • tehlikeli isler yapan kisidir kendisi. amerika'da bir yerde egitim gordugunu soyluyor ama yaptigi bircok seyi kafasina gore yapiyor izlenimi veriyor. sagliksiz zayiflamak icin ogunleri cok ciddi anlamda keser, insanin gunluk ihtiyacini goz onunde bulundurmaz. birinin basina bir seyler gelene kadar aynen devam eder. sonra zayiflama koyu muydu neydi, onun gibi unutulur.
hesabın var mı? giriş yap