şükela:  tümü | bugün soru sor
  • makyaj kanalı olan minyon bir youtuber, fakat onun öncesinde iyi bir insan. youtuber deyince bende bir soğukluk oluyor fakat bu kızı önceden tanıdığımdan ötürü o güzel kalbini biliyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

edit: kanalını tekrar kontrol ettim de sözlerimi geri alıyorum.
  • yetenekli bir kız ancak takipçi kitlesini genişletmezse ve yaş grubunu yukarı çekmezse işi zor görünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=x1azhhcwszi

özellikle şu videoda (meslaktaşlarının mı desem ne desem bilemedim) yanında parlıyor. ama acil imaj çalışması lazım. yoksa "ablaaaa ablaaaaa korkunçlu kız makyajı yap ablaaa!" mevzusundan öte gidemez.
  • her hafta saç rengini değiştiren şeker, tatlı bir youtuber. ama merak ediyorum o saç yıpranmıyor mu.
  • kendisini burnundaki halkadan dolayı olsa gerek ninja turtles'daki bebop karakterine benzetiyorum

http://prntscr.com/k2j11t

edit: az önce bir vlog'unu izledim eline kimyasal ne geçerse saçına yüzüne sürdü üzüldüm bu kadar olmamalı ya çok kötü bildiğin her gün suratına zehir sürüyor.
  • hem yüzü hem karakteri güzel olan genç bir youtuber. izlediğim bir kaç videosundan bana geçen his bu şekilde oldu.

yolu açık olsun.
  • burak güngör ile sevgili oldukları iddia edilen kadın youtuber.

makyajda yeteneği olabilir ancak videolarını -yaşı dolayısıyla- boş buluyorum. başkaları kazandığı parayı ekipmana falan yatırırken, kendisi monster high bebeklerine yatırıyor. yüzünde gözenek sorunu yok, dolayısıyla cilt sorunları da olmuyor ve kendisi yalnızca bunun avantajını yiyor. yalnız insanlar için 15 dakikadan az olmayan vlog'larını izlemek eğlenceli, idarelik ve çerezlik olsa da; bu belli bir zamandan sonra boş geldiği gerçeğini değiştirmiyor. çocukluğunu yaşayamadan büyümeye merak salmış kadın rolü yapmaya çalışan bir hayalperest gibi geliyor. takipten çıkmış olduğum, nerden gelirse gelsin yeter ki para gelsin desturuyla önüne gelen kameranın önüne geçen sosyal mecra insanıdır.

that's it!