• yumruğuma kafa attılar tarzı bir açıklama. ben tatmin oldum.
  • bu iki şehir eşkıyası, "cinayete teşebbüs, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, seyahat özgürlüğüne engel olma, başkasının malına kasten zarar verme, tehlikeli araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye düşürme suçlarından yargılanmalıdırlar...
    artık toplum vicdanını rahatlatan; şehirleri ele geçiren şehir eşkıyalarını terbiye ve adam eden, hizaya getiren, pişman ettiren emsal ceza kararlarının alınma zamanı geldi de geçiyor bile...

bakalım bu defa paranın gücü işe yarayacak mı, siyasi arkalama iş yapacak mı göreceğiz...
  • ani rahatsızlık geçiren annelerini zikmek lazım böyle mikroplar yetiştirdiği için.
  • hükümetin ota boka yapıştırdığı terörist yaftası aksine gerçekten terörist olan kişilerdir.

bu adamlar açıklama yapabiliyorlar ama hala bir tutuklanma haberi yok. darp etmeye çalışıyorlar, başkasının malına zarar veriyorlar, trafiği tıkıyorlar. üstelik ben merak ediyorum, polis çevirme noktasına yatkın emniyet şeridinden şeride geçmeye çalışmış bu arkadaş çevirilmiş mi? ceza almış mı?

neymiş suçsuzlarmış. ulan dalyarak baklavaları, madem suçsuzsunuz, koca firma nasıl oluyor da web siteniz dahil, bütün sosyal medya erişim hesaplarınızı kapatıyorsunuz? bu ülkenin savcıları muhalefet edenleri takip etmek dışında ne iş yapıyor? o kadar savcıdan biri bile bu görüntüler üzerine soruşturma açmaz mı lan? adamın belinde silah var alüminyum! dalga mı geçiyorsunuz artık bu milletle siz? ya sizin sıfatınız cumhuriyet savcısı lan! yazıklar olsun be!
  • ada bak seyitoğlu çakması zaten...

batarsınız inşallah
  • sonuna birde hamileydim yazılsaymış tam olurmuş !
  • özür dilemek yerine yarak kürek açıklamalarda bulunmuş bir meczup açıklaması.şaşırdığım konu 15 temmuz'a bağlayıp götünü yiyim edebiyatı yapmamışlardır.
  • kartal'da 2.şubeyi açmışlardı, pendikte de varmış. umarım batarlar.
  • ah benim güzel ülkem belinde silah, insanları tehdit edip malına zarar vereceksin. pişkince, ozur dilemek yerine birde haklı çıkmak için açıklama yapacaksın.
    ceza alirmi ufak bir para cezası oda belki...

alması gereken asıl ceza halkın vicdanında olmalı, dışarıda yürürken insanlar yüzlerini çevirmeli,işyerlerinden bir tane çöp almamalı ve bu herkese ibret olmalı.

bu gerceklesirmi ... inşallah diyelim.
  • hani tam keşke bunu yapmasaydık denilen noktanın açıklaması.

yanlış anlaşılmasın bu saatten sonra firma batacak bunlarda batınca keşke o açıklamayı yapmasaydık diyecekler işte hayatta bazen keşke yapmasaydım denileni yapmış suçunu kabul edip üste çıkmaya çalışmış buda yıllarca sattıkları glikozun bedeli herhalde oh olmuş o zaman
hesabın var mı? giriş yap