• alma kullanma yay batsın akıllanır emniyet şeridinde gitmesi ayrı bir suç adamın arabasına saldırması ayrı bir suç akıllı emmi bütün yollar kendisinin dilediği zaman dilediği şeride geçer bakmanız dileğiyle
  • bulmuşlar böyle terazisi silinmiş bir yargı konuşmak hatta tüy dikmek ne rahat değil mi?
    bunca rezilliğe rağmen,bu skindirik yargıya ve bu yüzsüzlüğe rağmen bir kaç ay içerisinde bu şeref yoksunları insan olanların tepkisinden dolayı batmaz ise böyle ülkeninde içine edin gitsin...
  • "bu ülkede satırla insan kovalayanlar değil.
    satırlarıyla halkı aydınlatanlar tutuklanır."
    bu gerçeği bildiklerinden rahatlar !
  • kriz yönetimi nedir bilmeyenlerin yaptığı açıklamadır. olay patladığından beri konu hakkında yazmadım. çünkü her şey net; kural da net: şiddet uygulayan suçludur. gerisi tahrikten vs hafifletici unsurdur. ama suç var ve de suçlu var.

bugün tatlı alacaktım yemin ederim bu olay patladı diye bu firmadan özellike baklava almadım. şu açıklamayı görünce iyice tiksindim. özür dileyeceksin yanlış anlaşma var diyeceksin. o saldırgan adam o insanları bulup özür dileyecek. çekiceksin koyacaksın sosyal medyana. gönül alacaksın. bu millet artık şiddetli konuşmalardan bu tip yaklaşımlardan bıktı, usandı. hala yapan herifi savunuyorsunuz. yazıklar olsun diyorum.

seyidoğlu denen tatlıcı da, zihniyet olarak mahalle tatlıcısından ileri gidemez. bakın bu küçülmeyi zamanla göreceğiz. kendi payıma benim için seyidoğlu denen hadsiz firmadan alışveriş bitmiştir. o kadar.

edit: seyidoğlundan özür diliyorum. seydioğlu imiş. herşeyi ile hırsız uğursuz adamlar. seyidoğlunun da adından nemalanıyorlar. söz ilk fırsatta seyidoğlundan tatlı alıp kendimi affetireceğim.
  • şükürler olsun bugün gene utandık başkaları yüzünden..
  • madem devlet bunların cezasını kesmiyor sosyal medya aracılığı ile halk cezasını versin
  • ne güzel sıvamışlar. keşke insani değerleriniz olsa, bu işi hükümete, siyasete felan bağlamayın. yaptığınız şey hiç bir etik değere sığmıyor. somali deki korsanlar bile gemi kaçırıp, çalışanlara zarar vermiyor. sizin içiniz kötü. istanbul gibi bir yerde güpe gündüz insanların arabasına saldırabiliyorsunuz. içinde bebek bile olsa umrunuzda olmazdı.

sizin anlayacağınız dilde allah cezanızı versin. devlet belki yeterince cezanızı vermez, ama ilahi adalet işte o sizin belanızı verecek.

yetkili makamlardan, başsavcılık ve valilik açıklama yapmalıdır. yoksa insanlar kendi adaletini sağlamaya çalışabilir ki hukuk devletinde bu kabul edilemez.

bu iki adam illa bir politikacının, hakim savcının eşine mi saldırmalı
  • ne pişkin insanlar var, insan içine çıkmaya yüzünün olmaması gerekirken, bir de açıklama yapıp kendini aklama çalışıyor insaniyet yoksunu maganda.
  • beter olsun ipneler o semtte oturan ne kadar tanıdık var ise uyandırıcam ne hakla kapıya asılıyorsun kırdığı aynayı monte ederler umarın en yakın zamanda beyamcaya
  • allah’tan acelesi varmış yoksa öldürürdü.(!)
hesabın var mı? giriş yap