• açıklama mı lan bu. bu adama ne olacak çok merak ediyorum. yersen hasta olan annesine gidiyormuş.benim annem hasta olsa yolda birilerinin arabasını tekmeleme ile zaman kaybetmem. bu adama bir şey olmazsa bu ilke batmış demektir.
  • ınsan açıklama yapmaya utanır be!!!

ıcinde bir kadın bulunan üstelik de hamile kadının aracına saldırmışsınız! daha blne açıklaması?! ne duyurusu!?

sözde anneleri rahatsız aceleleri var ama bu adam yaralamaya teşebbüse, mala zarar vermeye ve hamile bir kadını korkutup tehdit etmeye engel olmamış? belde silah ile üstelik?!

duyuruymuş...peh!
  • açıklamayı zaytung yazmış galiba.
  • tam bir akpli aciklamasi. yok bilmemnenin yaptirdigi yolda yok maneviyat.

kisaca bir kelime diyorum, "s.ktir git lan".

acikca bu ve bunun gibi insanlar oldugu muddetce bu ulkede bir gram ilerleme olmaz arkadaslar. cezalarini vereceksin bu adamlarin. yoksa daha yol keser tecavuz eder hirsizlik yapar ve yok maneviyat yok cumhur reisimiz derler kurtulup giderler.

gerekli kisilerin mudahale etmesi gerekiyor.
  • sıvamışlar iyice...
  • yandaş çıkmaları muhtemel elemanların açıklaması. inşaat şirketleri de varmış zaten. yakında çıkarlar meydana.
  • bu dünyadaki güç sarhoşlarının haklı çıkarılmaya çalışıldığını gösteren çok güzel bir örnektir.

olmayacak yerde tahrik olup arabaların üstünde mi tepinirsin, önünden geçen kadınlara mı meyledersin, sokak hayvanlarını mı tekmelersin, evde karını mı döversin, cinnet geçirip sağa solu mu tararsın..

bu sosyopatları rahatlıkla aynı kefeye koyabilirim. orada birbirlerini tüketene kadar güç savaşı yapsınlar.

bu insanlara göz açtırmayan, bilinçli düşünebilen, çözüm odaklı, tepkilerinde ve linçlerinde sonuna kadar haklı olan bizleri kutluyorum. var olmaya devam edelim. bu insanları öyle bi linçleyelim ki utançlarından kendi rızalarıyla hapsi boylasınlar.
  • bir bayana ki hamile bi bayana bunun yapılması kabul edilemez birde üste çıkmaya çalışmışlar en ağır cezaya çarptırılmalı almayın baklava aldırmayın arkadaşlar.
  • boykot
  • bu magandalar bir dilim ekmege bir yudum suya muhtac edilene kadar bykot edilmeli.
hesabın var mı? giriş yap